Дојран - деловен простор so moznost za prenamena

ЦЕНА: По договор

Дојран - деловен простор so moznost za prenamena


Се prodava деловен простор во Нов Дојран 119 м2-сутерен на главна улица за граница многу поволно, 070/373477Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071588589
Објавен на:
21.06.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Дојран
Квадратура:
 1192 m2

Контакт

Име:
Dushko T
Град:
Skopje
Телефон:
071588589
Објавен на:
16.05.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Банско - Продажба на трособен апартман 04 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:29.500 EUR


Објавен на: 10.05.2017
Продавам 2 гоблени!

Продавам 2 одлично сочувани гоблени од пред четириесетина години,
со димензии (заедно со рамките):
голем 67,5x53,5 cm - цена 300 евра,
мал 37x32 cm - цена 150 евра.

Цена:450 EUR


Објавен на: 27.07.2015
Продавам значки!

Продавам 188 значки од времето на бивша Југославија.
Цена по значка 12 ден. или за купување на сите следува попуст!
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:12 MKD


Објавен на: 25.07.2015
СЕ ПРОДАВА УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ!

Угостителски објект на сама обала на Дојранското Езеро се отстапува или продава со ресторански дел од 250 гости комплетно опремен со кујна по HASSAP систем. Угостителскиот објект е опремен со пет...

Цена:200.000 EUR


Објавен на: 19.03.2013
Nov Dojran Deloven Prostor

Deloven prostor vo Nov Dojran 119 m2, pogoden za kazino, prodavnica , diskoteka, magacin itn, na glavnata ulica za granicata so Grcija. tel.070/373477

Цена:По договор


Објавен на: 10.05.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка