Издавам соби во Стар Дојран!

ЦЕНА: 300 мкд

Издавам соби во Стар Дојран!


Издавам соби во Дојран! За повеќе информации јавете се на 078/448-178!Град:
Скопје
Објавен на:
22.06.2013

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Град:
 Дојран
Квадратура:
 100 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Плочки

Дополнително:

check Клима

Контакт

Град:
Скопје
Објавен на:
22.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

VILA KATERINA DOJRAN

Se iznajmuvaat dve studija i dva apartmana za vikendi,prenokjuvanja,odmori.Vilata se naogja na najdobrata lokacija vo Star Dojran.

Цена:По договор


Објавен на: 10.06.2015
Соби во Стар Дојран!

Се издаваат прекрасни соби во прекрасна вила со огромен двор и место за уживање под дебела борова сенка. Вилата е на извонредно место во Стар Дојран! :)

Цена:По договор


Објавен на: 23.06.2013
НОВОИЗГРАДЕНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН ОД 12.500 ЕУР

НОВОИЗГРАДЕНИ ЕДНОСОБНИ И ДВОСОБНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН, ЦЕНА ОД 12.500 ЕУР СО ДВОР.

КОНТАКТ: 075 44 67 44

Цена:12.500 EUR


Објавен на: 09.04.2013
Издавам соби во Дојран

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 MKD


Објавен на: 12.07.2012
Сместување во ДОЈРАН - НАЈНИСКИ цени!!!

Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!
Повелете, поминете мирни и релаксирачки денови во прекрасниот мирен Дојран!

Ноќевање за повекeдневен престој- 390ден. - за...

Цена:390 MKD


Објавен на: 29.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка