Издавам соби во Дојран

ЦЕНА: 300 мкд

Издавам соби во Дојран


Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/448-177.Град:
Скопје
Објавен на:
21.06.2012

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Град:
 Дојран

Контакт

Град:
Скопје
Објавен на:
21.06.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Апартмани и соби во Дојран за прекрасна цена!

Располагаме со 3 апартмани и 6 соби и се наоѓаме близу до плажата.

Цена:По договор


Објавен на: 08.07.2014
Izdavam sobi i apartman

Имајте прекрасен одмор во куќата на рузмарини и лаванди.

Цена:10 EUR


Објавен на: 14.07.2015
Издавам соби во Стар Дојран!

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 MKD


Објавен на: 12.07.2012
Издавам соби во СТАР ДОЈРАН

Куќата е на главниот пат, во близина на плажа Партизан и Струмичка плажа. Уреден двор, две големи тераси со поглед кон езерото, паркинг место. Градската плажа е на 5 минути.

Цена:По договор


Објавен на: 22.08.2012
Сместување во ДОЈРАН - НАЈНИСКИ цени!!!

Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!
Повелете, поминете мирни и релаксирачки денови во прекрасниот мирен Дојран!

Ноќевање за повекeдневен престој- 390ден. - за...

Цена:390 MKD


Објавен на: 29.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка