Издавам соби во Дојран

ЦЕНА: 300 мкд

Издавам соби во Дојран


Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.Град:
Гевгелија
Објавен на:
12.07.2012

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Град:
 Дојран
Квадратура:
 / m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Контакт

Град:
Гевгелија
Објавен на:
12.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

DOJRAN-STUDIJA I APARTMANI

Izdavame studija i apartmani vo Star Dojran vo neposredna blizina na okolu 100m na plazata Zlaten Breg (Strumicka plaza)Podetalni informacii na FB VILA KATERINA DOJRAN

Цена:По договор


Објавен на: 12.07.2013
Соби во Стар Дојран!

Се издаваат прекрасни соби во прекрасна вила со огромен двор и место за уживање под дебела борова сенка. Вилата е на извонредно место во Стар Дојран! :)

Цена:По договор


Објавен на: 23.06.2013
Издавам соби во Стар Дојран!

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации јавете се на 078/448-178!

Цена:300 MKD


Објавен на: 22.06.2013
Каков е хотелот

Дојдете во Дојран и да знаета нема да се излажете

Цена:500 MKD


Објавен на: 15.07.2012
Сместување во ДОЈРАН - НАЈНИСКИ цени!!!

Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!
Повелете, поминете мирни и релаксирачки денови во прекрасниот мирен Дојран!

Ноќевање за повекeдневен престој- 390ден. - за...

Цена:390 MKD


Објавен на: 29.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка