Издавам соби во СТАР ДОЈРАН

ЦЕНА: По договор

Издавам соби во СТАР ДОЈРАН


Куќата е на главниот пат, во близина на плажа Партизан и Струмичка плажа. Уреден двор, две големи тераси со поглед кон езерото, паркинг место. Градската плажа е на 5 минути.Град:
Гевгелија
Телефон:
070 218 815
Објавен на:
22.08.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Дојран

Контакт

Име:
Борис Делев
Град:
Гевгелија
Телефон:
070 218 815
Објавен на:
05.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Dojran Vila Katerina

Se izdavaat dva mini i dva dvosobni apartmana na prekrasna lokacija na samo 50m do samoto ezero.

Цена:По договор


Објавен на: 19.04.2016
Izdavam sobi i apartman

Имајте прекрасен одмор во куќата на рузмарини и лаванди.

Цена:10 EUR


Објавен на: 14.07.2015
DOJRAN-STUDIJA I APARTMANI

Izdavame studija i apartmani vo Star Dojran vo neposredna blizina na okolu 100m na plazata Zlaten Breg (Strumicka plaza)Podetalni informacii na FB VILA KATERINA DOJRAN

Цена:По договор


Објавен на: 12.07.2013
Издавам соби во Стар Дојран!

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 MKD


Објавен на: 12.07.2012
Сместување во ДОЈРАН - НАЈНИСКИ цени!!!

Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!
Повелете, поминете мирни и релаксирачки денови во прекрасниот мирен Дојран!

Ноќевање за повекeдневен престој- 390ден. - за...

Цена:390 MKD


Објавен на: 29.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка