Каков е хотелот

ЦЕНА: 500 мкд

Каков е хотелот


Дојдете во Дојран и да знаета нема да се излажетеГрад:
Скопје
Телефон:
070314984
Објавен на:
15.07.2012

ЦЕНА: 500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Дојран
Квадратура:
 200 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Стефан Анастасовски
Град:
Скопје
Телефон:
070314984
Објавен на:
15.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам целосно опремена викендица во Маврово

80м2 дневна соба, кујна, трпезарија и купатило и 25м2 поткровје со 2 спални соби, летна кујна со тоалет. 50м2 дворно место. Локација: пред ски-лифтовите после новата црква. Надворешноста е изработе...

Цена:31.500 EUR


Објавен на: 01.04.2015
se prodava kukja vo Star Dojran

se prodava kukja vo Star Dojran na povisoko mesto, so prekrasen pogled, na plac so vkupna povrsina 400 m2, kukjata e na dva kata so po 70 m2,znaci kukjata e vkupno okolu 140 m2, na sekoj sprat ima ...

Цена:60.000 EUR


Објавен на: 05.03.2014
ДОЈРАН - Хотел БЕТОН - На градска плажа !

Драги гости, драги пријатели и пријателки!

Ве покануваме да го поминете вашиот одмор, викенд или обичен ден во топлиот Македонски бисер ДОЈРАН и тоа не било каде, туку во убавиот и пријатен амби...

Цена:490 MKD


Објавен на: 05.09.2014
НОВОИЗГРАДЕНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН ОД 12.500 ЕУР

НОВОИЗГРАДЕНИ ЕДНОСОБНИ И ДВОСОБНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН, ЦЕНА ОД 12.500 ЕУР СО ДВОР.

КОНТАКТ: 075 44 67 44

Цена:12.500 EUR


Објавен на: 09.04.2013
Издавам соби во Дојран

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 MKD


Објавен на: 12.07.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка