НОВОИЗГРАДЕНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН ОД 12.500 ЕУР

ЦЕНА: 12500 €

НОВОИЗГРАДЕНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН ОД 12.500 ЕУР


НОВОИЗГРАДЕНИ ЕДНОСОБНИ И ДВОСОБНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН, ЦЕНА ОД 12.500 ЕУР СО ДВОР.

КОНТАКТ: 075 44 67 44Име:
Телефон:
075 44 67 44
Објавен на:
09.04.2013

ЦЕНА: 12500 €

Карактеристики:

Град:
 Дојран
Квадратура:
 16 m2
Број на соби:
 1 соба
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Ламинат

Контакт

Име:
Буба
Телефон:
075 44 67 44
Објавен на:
09.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам камп приколка (викендица) во Есперидес, Грција

ПОСЕБНА ЦЕНА ДО МАЈ 2018. ПОПУСТ...Комплет 8300 ЕУ. Оваа цена е фиксна. Цената после 01.05 е 9000 комплет се.
Кампинг Есперидес, под Олимп. Камп-приколка (викендица), Таберт-Баронеса. Должина 6,80...

Цена:8.300 EUR


Објавен на: 13.03.2018
Продавам гарсоњера

Продавам гарсоњера во Стар Дојран, 24м2, во строг центар на први кат, комплет наместена, реновирана.

Цена:15.000 EUR


Објавен на: 17.06.2017
se prodava kukja vo Star Dojran

se prodava kukja vo Star Dojran na povisoko mesto, so prekrasen pogled, na plac so vkupna povrsina 400 m2, kukjata e na dva kata so po 70 m2,znaci kukjata e vkupno okolu 140 m2, na sekoj sprat ima ...

Цена:60.000 EUR


Објавен на: 05.03.2014
Se Prodava Vila Vo Pehcevo

Se prodava Vila vo Pehcevo so bazen za navodnuvanje,bunar,10-15 koreni slivi,5 koreni jabolki,gradina,i okolu 2 dekari livada(zatreveno).
Oblasta e 2 i pol dekari.
Za poveke informacii javete se ...

Цена:6.500 EUR


Објавен на: 22.06.2012
Kuka-vikendica vo star Dojran

Kupuvam kuka-vikendica vo star Dojran najvisoko do vtori red so malo dvorce i se razbira cista dokumentacija za imotot do 26000 evra.

Цена:26.000 EUR


Објавен на: 27.06.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка