Продавам лешници

ЦЕНА: 150 мкд

Продавам лешници


Продавам лешник во лушпа.Телефон за контакт 078 219 438Град:
Makedonski Brod
Телефон:
078 219 438
Објавен на:
21.02.2018

ЦЕНА: 150 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Valentina Terzioska
Град:
Makedonski Brod
Телефон:
078 219 438
Објавен на:
21.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava magic bullet

Se prodava nov neupotreben magic bullet, kupen na 11.02.2018 god. Proizvodot go dobivate so garancija od edna godina i so site delovi kako sto e prikazano na slikata. Za podetalni informacii javete...

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 13.02.2018
Prodazba na krevet/kauc

socuvan krevet/kauc

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 16.09.2017
planinski humus

se prodava planinski humus sitno isean pakovan vo kesi i vreki (so dostava)

Цена:1 MKD


Објавен на: 17.08.2016
Prodavam motokultivator

Prodvam motokultivator.Telefon 075 374653

Цена:По договор


Објавен на: 25.05.2016
Тресет збогатен со перлит

Повеќе од 5 години на Македонскиот пазар, тресет со органански ѓубрива и прелит.На задоволство на повеќе од 50 илјади потрошувачи во изминатите 5 години , примената на перлитот покажа извондредни р...

Цена:30 MKD


Објавен на: 20.02.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка