Се продава нов невселуван стан од 50 m2 со гаража во Карпош

ЦЕНА: 60000 €

Се продава нов невселуван стан од 50 m2 со гаража во Карпош


Се продава Нов стан Невселуван

Општина : Скопје/Карпош
Локација: Тафталиџе
Година на градба :2016
Површина: 50 m2
Број на спални: 1
Кат: 1/3
Ентериер: Наместен
Број на купатила: 1
Тераса: 1
Аларм :Да
Топла Вода:Електрично
Градско Парно:Да
Лифт:Да
Гаража:Да
Имотен лист:(Да со платено земјиште под зграда и гаража)
Цена: 1200 евра за метар квадратен

Станот се наоѓа на 1 кат од вкупно 3 ката во мини зграда од 8 стана.
Станот има економичен, ефективен и ефикасен систем на осветлување, греење, ладење и топла санитарна вода.

Гаража :3500 евра
Вградена Кујна со бела техника и вградени плакари: 7000 евра.

Доколку се одлучите за останатиот мебел цена по договор.
Телефон:
077-746-284
Објавен на:
29.05.2018

ЦЕНА: 60000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 50 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 1 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Лукс.

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Драган
Телефон:
077-746-284
Објавен на:
17.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Банско - Продажба на голем двособен апартман во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава голем двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристи...

Цена:33.000 EUR


Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на двособен апартман во Aspen Suites

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Aspen Suites, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
...

Цена:22.000 EUR


Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на студио 01 во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура:...

Цена:11.900 EUR


Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на четворособен апартман 01 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:42.500 EUR


Објавен на: 16.01.2018
HIT - KOMPLETNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA

NA VISTINSKOTO MESTO STE!
AGENCIJA HIT RASPOLAGA SO KOMPLETNA AKTUELNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA NA TERITORIJA NA CELO SKOPJE IZGRADENI I VO GRADBA, SO CISTA DOKUMENTACIJA!
IZBERETE SIGURNA...

Цена:1 EUR


Објавен на: 15.03.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка