Се продава сено, слама и пченица

ЦЕНА: По договор

Се продава сено, слама и пченица


Сеното е ливадско и е со одличен квалитет. Сламата е пченична. Пченицата е меркантилна со одличен квалитет.
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!
ЦЕНА ПО ДОГОВОРГрад:
Прилеп
Телефон:
076234228
Објавен на:
09.01.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Живко Колароски
Град:
Прилеп
Телефон:
076234228
Објавен на:
09.01.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Playstation 3 PS3 Ps3 ps3 Cipuvan so 4 igri Fifa 17 i Call of duty

Playstation 3 320 GB
Fifa 17
Fifa 16
Fifa 15

Цена:170 EUR


Објавен на: 11.12.2016
video kran

video kran prodavam

Цена:10 MKD


Објавен на: 11.09.2015
Prodavam Ovogodisen MED Na GOLEMO

Prodavam Ovogodisen Med na Golemo i Malo od Krivo Palaneckiod Region
tel; 075 617 777
MILE -ELEKTRON

Цена:По договор


Објавен на: 20.08.2015

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 22.05.2015
Продавам песни од српски , македонски јазик

ПЕСНИТЕ СЕ ПИШУВАНИ ОД 2013 ДО 2015 ГОДИНА И НЕ СЕ МНОГУ СТАРИ
А ЦЕНАТА НА ПЕСНА ДО 2 ДЕЛА Е 3000 ДЕНАРИ А ЗА 3/4 ДЕЛА Е 6000.

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 24.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка