Сместување во ДОЈРАН - НАЈНИСКИ цени!!!

ЦЕНА: 390 мкд

Сместување во ДОЈРАН - НАЈНИСКИ цени!!!


Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!
Повелете, поминете мирни и релаксирачки денови во прекрасниот мирен Дојран!

Ноќевање за повекeдневен престој- 390ден. - за еден ден: 490ден.

-поглед кон езеро
-неверојатно мирна, а блиска локација
-прекрасна тераса со дебела сенка
-пинг понг маса за играње
-шанк со безалкохолни и алкохолни пијалоци
-паркинг простор
-секоја соба со ПОСЕБНО купатило
-загарантирана приватност
-прекрасен амбиент
-идеално место за најмалите
-ниски цени
-нема одење по ридиштата нагоре
-нема потреба од користење автомобил
-нема непотребни нервози за паркинг...

...со еден збор - Идеално!

Повелете дојдете и уверете се!
Информации и резервации: 070253977 и 071309 VIP
e-mail: gozevk@yahoo.comИме:
Град:
Radovis
Телефон:
071309208
Објавен на:
29.08.2014

ЦЕНА: 390 мкд

Карактеристики:

Град:
 Дојран

Контакт

Име:
Kiril Gjozev
Град:
Radovis
Телефон:
071309208
Објавен на:
29.06.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Dojran Vila Katerina

Se izdavaat dva mini i dva dvosobni apartmana na prekrasna lokacija na samo 50m do samoto ezero.

Цена:По договор


Објавен на: 19.04.2016
VILA KATERINA DOJRAN

Se iznajmuvaat dve studija i dva apartmana za vikendi,prenokjuvanja,odmori.Vilata se naogja na najdobrata lokacija vo Star Dojran.

Цена:По договор


Објавен на: 10.06.2015
Izdavam sobi i apartman

Имајте прекрасен одмор во куќата на рузмарини и лаванди.

Цена:10 EUR


Објавен на: 14.07.2015
ДОЈРАН - Хотел БЕТОН - На градска плажа !

Драги гости, драги пријатели и пријателки!

Ве покануваме да го поминете вашиот одмор, викенд или обичен ден во топлиот Македонски бисер ДОЈРАН и тоа не било каде, туку во убавиот и пријатен амби...

Цена:490 MKD


Објавен на: 05.09.2014
Издавам соби во Стар Дојран!

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 MKD


Објавен на: 12.07.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка