Fotokopir Ricoh Aficio MP 6001

ЦЕНА: 1400 €

Fotokopir Ricoh Aficio MP 6001


Se prodava aparat za fotokopir RICOH MP 6001
Fotokopirot e servisiran i so sve novi deloviИме:
Град:
Tetovo
Телефон:
071600114
Објавен на:
22.12.2016

ЦЕНА: 1400 €

Карактеристики:

Град:
 Тетово

Контакт

Име:
Bajram Rexha
Град:
Tetovo
Телефон:
071600114
Објавен на:
22.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Avtodelovi

AVTODELOVI ZA WV,AUDI,MERCEDES,SKODA,BMW:KRILO,PREDNO,BRANIK,PREDEN,BRANIK,ZADEN,HAUBA,PREDNA, MASKA,SPOJLER,LAJSNI,CELEN LIM,VEZNI LIM,RESETKA,PRAG,POLUMESEC SVETLOSNA OPREMA:FAR,ZMIGAVEC,TREPKAC,...

Цена:По договор


Објавен на: 13.02.2018
Пејзаж

Прекрасен пејзаж, слика за секој дом!
Техника: Акрил
Димензии: 70x50
Изработена: 2010 година

Цена:149 EUR


Објавен на: 21.01.2017
Lektor

Овластен лектор по македонски јазик со работно искуство и со печат за издавање потврда за лекториран текст, лекторира докторски дисертации, магистерски трудови, преводи на филмови, стручна литерату...

Цена:По договор


Објавен на: 26.09.2016
ПЛАЦ

Се продава место во атарот на с.Србјани, најблиското место за живеење до градот Кичево. Се наоѓа на самиот пат за селото на 500 м, и е веднаш до самиот пат. Има 440 м2, овоштарник e, плодна е земј...

Цена:7.000 EUR


Објавен на: 08.10.2015
Konkurs

Americkoj firmi potrebni sradnici za rad. Vise informacija i prijava na:https://www.smore.com/xkkm8

Цена:По договор


Објавен на: 25.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка