HIT - KOMPLETNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA

ЦЕНА: 1 €

HIT - KOMPLETNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA


NA VISTINSKOTO MESTO STE!
AGENCIJA HIT RASPOLAGA SO KOMPLETNA AKTUELNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA NA TERITORIJA NA CELO SKOPJE IZGRADENI I VO GRADBA, SO CISTA DOKUMENTACIJA!
IZBERETE SIGURNA I STABILNA AGENCIJA ZA POSREDUVANJE!
AGENCIJA HIT 025211071 071354619Град:
skopje
Телефон:
071354619
Објавен на:
15.03.2017

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 55 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 1 кат
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
AGENCIJA HIT nedviznosti
Град:
skopje
Телефон:
071354619
Објавен на:
29.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Renoviran stan, so dvor, podrum i parkging mesto

Станот е комплетно реновиран, заедно со инсталации за струја и вода. Од задна страна на станот има двор, веднаш позади бензинската на Макпетрол. На 100тина метри има градинка и основно училиште, во...

Цена:50.000 EUR


Објавен на: 04.02.2018
Се продаваат готови станови

Се продаваат готови станови
еднособни од 40м2,44 м2
двособни од 52,54,58,63 м2
трособни од 70м2

Цена:По договор


Објавен на: 07.02.2018
ПРОДАЖБА НА НОВИ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ

Понуда која не се пропушта !!!
Продажба на нови веднаш вселиви станови на прекрасна локација во Аеродром, кај Поликлиника Јане Сандански.
Високо квалитетна енергетско ефикасна градба, со имотен л...

Цена:По договор


Објавен на: 18.05.2016
КАРПОШ 2 ( KARPOS 2) - НОВИ ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ОД 57м2 до 85м2

КАРПОШ 2, КАЈ ФАКУЛТЕТИТЕ - ПРОДАВАМЕ ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ВО ФАЗА НА ГРАДБА, ОД 55М2 ДО 110М2, ГОТОВИ ДО КРАЈ НА 2014. ОБЈЕКТОТ Е СО ВИСОКА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ И ВРВЕН КВАЛИТЕТ НА ВГРАДЕНИТЕ МАТЕРИЈ...

Цена:По договор


Објавен на: 28.07.2015
Se prodavaat novi stanovi vo Aerodrom 960 eur m2

Se prodavaat novi stanovi vo Aerodrom 49m2 2-soben;63m2 3-soben; 64m2 3-soben;72m2 i 73m2 3-soben; 93m2 4-soben.Stanovite se naogaat na prekrasna lokacija i se so racionalno iskoristen prostor ve...

Цена:960 EUR


Објавен на: 22.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка