Prodavam!!!

ЦЕНА: 1 мкд

Prodavam!!!


Prodavam dvosoben stan vo Tetovo. Povrshina 60m2. Stanot ima dve sobi, kujna,wc. Stanot e na prizemje, ima dvor i dva vleza. Celosno opremen so elementi. Lokacija sproti tekstilno usciliste, blik 70.Kontakt Donco 075378985Град:
Gostivar
Телефон:
078840668
Објавен на:
13.07.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Тетово
Квадратура:
 60 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 Приземје
Под:
 Паркет
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Jovana Andonoska
Град:
Gostivar
Телефон:
078840668
Објавен на:
13.07.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

prodavam gumi

polovni letni gumi CONTINENTAL 195/55 R16 mala kilometraza pominato

Цена:5.900 MKD


Објавен на: 07.09.2017
Kontejner

15m2, dobro socuvan so izolacija i elektro instalacija pogoden za kancelarija itn.

Цена:80.000 MKD


Објавен на: 11.07.2016
Itno!!

Vo top sostojba!!!!
Za poveke informacii 078202186

Цена:По договор


Објавен на: 22.07.2015
GUMI MICHELIN

Prodavam polovni gumi michelin.
Dve letni michelin 195/65/R15
Dve zimski michelin 225/60/R16

Цена:40 EUR


Објавен на: 05.05.2015
GUMI Pirelli

Gumi PIRELLI P ZERO 255/35 ZR20 Po povolna cena

KONTAKT 075 395 599

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 21.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка