Prodavam nov telefon

ЦЕНА: 5500 мкд

Prodavam nov telefon


Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.Град:
Skopje
Телефон:
078397702
Објавен на:
01.04.2018

ЦЕНА: 5500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Emilija Nikolovska
Град:
Skopje
Телефон:
078397702
Објавен на:
01.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

OPSHIVKI NA PROZORI I VRATI POSLE NIVNATA PROMENA

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор


Објавен на: 05.04.2018
Se izdava stan vo strog centar na ulica Makedonija

Se izdava stan vo strog centar, na ulica Makedonija, kaj bikot. Stanot e pogoden za deloven prostor (3 sobi i chekalna). Cena po dogovor.

Цена:По договор


Објавен на: 03.04.2018
Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108

Се продава телефонот со гаранција, одназад само маска нема.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 28.03.2018
prodazba na tovarna prikolka

tovarna prikolka so dimenzii 0,90 x 1,30 mi risiver za tv Telekabel

Цена:15.000 MKD


Објавен на: 27.03.2018
Prodavam fiskalna kasa synergy SY55

Prodavam fiskalna kasa synergy SY55 !!!

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 27.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка