Prodavam Priroden Med

ЦЕНА: По договор

Prodavam Priroden Med


Prodavam priroden med kolicina 250 kg.Град:
Bitola
Телефон:
075249720
Објавен на:
08.02.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Iljo Petrovski
Град:
Bitola
Телефон:
075249720
Објавен на:
08.02.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam NIKON D800

Nikon telo,dve baterii,grip...

Цена:1.700 EUR


Објавен на: 04.03.2016
Prodavam Ovogodisen MED Na GOLEMO

Prodavam Ovogodisen Med na Golemo i Malo od Krivo Palaneckiod Region
tel; 075 617 777
MILE -ELEKTRON

Цена:По договор


Објавен на: 20.08.2015
Prodavam camera Canon ZR 400

Digital video camcorder
Donesena od Amerika so adapter za polnenje na baterijata za Evropa

Цена:120 EUR


Објавен на: 24.07.2015
SIMNUVAM FILMOVI I MUZIKA

Simnuvam filmovi i gi stavam na DVD CD. Edno CD - 150 den.
Isto taka simnuvam i muzika i gi stavam na CD. Edno CD - 100de.

Za poveke informacii: simonapanky@gmail.com

Цена:100 MKD


Објавен на: 04.07.2015
Prodavam 2 satelitski risiveri tip DM 500-S

Celosno ispravni,dalecinsko,ispravuvac.

Цена:60 EUR


Објавен на: 23.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка