Samsung Galaxy S3 Original Unlocked

ЦЕНА: 450 мкд

Samsung Galaxy S3 Original Unlocked


Package content

1 Samsung SGH-T989 Galaxy S II Phone
1 Battery
1 Charger
1 Handsfree
1 User's Guide

Delivery Method: UPS / FedEx / DHL
Term of delivery: Flow in 2 days workers
Email:demirispizi71@gmail.com
Skype id ::::: sanchez.mendezИме:
Град:
baltimoree
Телефон:
+309500003311
Објавен на:
04.02.2013

ЦЕНА: 450 мкд

Карактеристики:

Град:
 Дојран

Контакт

Име:
Pizi Demiris
Град:
baltimoree
Телефон:
+309500003311
Објавен на:
04.02.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Acer Liquid E700: trostruki SIM smartphone

Acer Liquid E700 Trio ima svu savršen smartphone: veliki ekran, dok preostalih kompaktan, visoke performanse i ultra dizajn. Pod uvjetom da za sve namjene, osigurava bogato iskustvo, fotogra...

Цена:300 EUR


Објавен на: 19.08.2014
Selling :Samsung s4, blackberry z10 and blackberry q10

Selling :Samsung s4, blackberry z10 and blackberry q10


Bulk Offer:

Цена:500 EUR


Објавен на: 16.04.2013
For Sale: iPhone 4S 64GB,Samsung Galaxy S3,iPad3 4G+Wifi

We are sales and exporter of Mobile phones with different ranges of Electronic, we are a legitimate company. We deal on all New brands and models of Mobile Phones, Digital Cameras, Lenses, Laptops,...

Цена:400 EUR


Објавен на: 22.06.2012
For Sale: Samsung I9300 Galaxy S III / BB Porsche P9881 & iPhone 4S 64GB

For Sale: Samsung I9300 Galaxy S III / BB Porsche P9881 & iPhone 4S 64GB

( Sale Promo Buy 2 get 1 free)

Цена:300 EUR


Објавен на: 22.05.2012
Selling : Apple Iphone 4s 64Gb And Apple iPad 2 Wifi + 3G - 64Gb

Promo Offer: Purchase 2 units of any brand and get 1 free,buy 5 phones get 2 free, buy 10 phones and get 3 free plus a free shipping to your destination.

Email : Okstoreltd@hotmail.com
MsN : ...

Цена:500 MKD


Објавен на: 11.05.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка