ekstra socuvano familijarno vozilo

ЦЕНА: 1200 €

ekstra socuvano familijarno vozilo


Hyundai akcent gls 97.servisirano redovno so novi gumi m+s CD radio pioneer. centralno so dalinsko. reg.27.07.2017Град:
Tetovo
Телефон:
077-643-461
Објавен на:
07.10.2016

ЦЕНА: 1200 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Hyundai Accent
Година на производство:
 1997
Град:
 Тетово
Поминати километри:
 150000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс

Дополнително:

check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Branislav Tisevski
Град:
Tetovo
Телефон:
077-643-461
Објавен на:
07.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

prodavam deloven prostor pogoden za kancelarii ,sekakov vid ordinacii

deloven prostor od 40m2,na mezanin,dvojno orientiran,svetol,vo odlicna sostojba,so dve prostorii,cajna kujna,wc
PVC pregrada ,gleda na Bulevar vo blizina na Nova zeleznicka stanica, na pocetok na ...

Цена:По договор


Објавен на: 16.03.2018
Се издава деловен простор од 22м2

Се издава деловен простор од 22м2, на ул.Емил Зола, кај стара Рампа во Кисела Вода. Слободен од 01.03.2018 година

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 13.03.2018
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО МАВРОВКА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО МАВРОВКА - сутерен спроти Уневерзитетска Библиотека. ПОГОДНА ЗА АДВОКАТСКА КАНЦЕЛАРИЈА

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 06.03.2018
Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Куќата има излез на две улици и непоср...

Цена:41.000 EUR


Објавен на: 19.02.2018
lada niva 4x4

џипот е во одлична состојба може да се проба на секаков терен

Цена:1.800 EUR


Објавен на: 24.09.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка