planinski humus

ЦЕНА: 1 мкд

planinski humus


se prodava planinski humus sitno isean pakovan vo kesi i vreki (so dostava)Објавен на:
17.08.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
vlado kuzmanovski
Објавен на:
17.08.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam motokultivator

Prodvam motokultivator.Telefon 075 374653

Цена:По договор


Објавен на: 25.05.2016
ГОЏИ САДНИЦИ

Naracajte GODZI SADNICI,naracajte od crveniot dijamant ili srekno ovosje .Ukrasete go vasiot balkon,dvor ili gradina so najmoknoto super ovosje godzi bobinki. Sega saditi vo Septemvri dava rod! Dos...

Цена:300 MKD


Објавен на: 21.04.2016
Продавам Кочански бел ориз сорт Андреа прва класа.

Оризот е прва класа од собствено производство. Продажба на големо и мало. Цена по договор.

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2016
Тресет збогатен со перлит

Повеќе од 5 години на Македонскиот пазар, тресет со органански ѓубрива и прелит.На задоволство на повеќе од 50 илјади потрошувачи во изминатите 5 години , примената на перлитот покажа извондредни р...

Цена:30 MKD


Објавен на: 20.02.2016
Органско Ѓубриво

Органско Ѓубриво произведено од калифорниски црви.
количините се ограничени може порачка на тел;
078327049 Ивица
5 lit.

Цена:1 MKD


Објавен на: 05.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка