prodavam SEAT CORDOBA VARIO

ЦЕНА: 2800 €

prodavam SEAT CORDOBA VARIO


prodavam seat cordoba vario,sdi, dizel so pominati 290000 koristena samo za familijarni potrebi.od oprema poseduva:centralno zaklucuvanje,el na prozorci,potroshuvacka-5,5l na 100kmИме:
Град:
skopje
Телефон:
070218305
Објавен на:
07.04.2013

ЦЕНА: 2800 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Seat Cordoba
Година на производство:
 2000
Град:
 Дојран
Поминати километри:
 290000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 66 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Ел. стакла
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
stole ajcev
Град:
skopje
Телефон:
070218305
Објавен на:
07.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Банско - Продажба на трособен апартман 04 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:29.500 EUR


Објавен на: 10.05.2017
zajam potpore između besplatno i pouzdan osobito
Vi treba novac kreditiranja između pojedinaca da se nosi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja izazvanih banaka, od odbijanja vašeg zahtjeva datoteke kredite? Ja...

Цена:10 EUR


Објавен на: 19.08.2015
Продавам 2 гоблени!

Продавам 2 одлично сочувани гоблени од пред четириесетина години,
со димензии (заедно со рамките):
голем 67,5x53,5 cm - цена 300 евра,
мал 37x32 cm - цена 150 евра.

Цена:450 EUR


Објавен на: 27.07.2015
Продавам значки!

Продавам 188 значки од времето на бивша Југославија.
Цена по значка 12 ден. или за купување на сите следува попуст!
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:12 MKD


Објавен на: 25.07.2015
Продавам банкноти и монети!

Продавам банкноти и монети од времето на СФРЈ и првите македонски банкноти од осамостојувањето.
Цена за сите 2500ден.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 25.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка