prodavam garsonjera vo Dojran

ЦЕНА: 15000 €

prodavam garsonjera vo Dojran


garsonjerata e vo centarot na star Dojran so banja kujna klimaГрад:
skopje
Телефон:
072210227
Објавен на:
30.01.2015

ЦЕНА: 15000 €

Карактеристики:

Град:
 Дојран
Квадратура:
 26 m2
Број на соби:
 1 соба
Вертикална локација (на кој кат е):
 1 кат
Под:
 Плочки
Опременост:
 Наместен

Контакт

Име:
biljana lazareska
Град:
skopje
Телефон:
072210227
Објавен на:
30.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMION RENAULT MAGNUM AVTOMATIK

!!ITNO!! RENAULT MAGNUM AVTOMATIK CENA PO DOGOVOR
MOZE I ZAMENA ZA KOLA SO DOPLATA
Kamionot e vo odlicna sostojba se naoga vo Blagoevgard slobodno moze da se vidi ili proba

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 05.03.2018
Две куќи и дворно земјиште

Се продава недвижен имот ,две куќи и дворно земјиште, во с.Град-Делчево, со Квадратура 179м2 и дворна површина 518 м2

Имотот располага со Дуплекс-лепена куќа, 2 спрата,5 соби, 2 балкони, 2 бањ...

Цена:По договор


Објавен на: 08.01.2018
Издавам гарсоњера

Издавам гарсоњера за летување во Стар Дојран, комплет опремена со клима и ТВ, во строг центар. Цена по договор.

Цена:По договор


Објавен на: 17.06.2017
Продавам гарсоњера

Продавам гарсоњера во Стар Дојран, 24м2, во строг центар на први кат, комплет наместена, реновирана.

Цена:15.000 EUR


Објавен на: 17.06.2017
Se prodava Audi A4 !!!

Se prodava AUDI A4 TDI 1.9 Registrirano do 26.02.2017 god. Doneseno e od Shvajcarija so prva registracija vo Makedonija. Socuvano, novo, vredi da se vidi. Bez zameni, isklucivo kes.

Цена:5.999 EUR


Објавен на: 07.09.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка