prodavam rakija

ЦЕНА: 150 мкд

prodavam rakija


prodavam prvoklasna domasna lozova rakija stara od 3 do 5 godinipravena kako za svoja dusacena 150 denari a za pgplema kolicina od 50 litri moze da se dogovorimeОбјавен на:
19.10.2016

ЦЕНА: 150 мкд

Карактеристики:

Град:
 Свети Николе

Контакт

Објавен на:
19.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam trafiki

Se prodavaat kiosci (trafiki) dobro zacuvani poveke info na tel.075/247-014

Цена:По договор


Објавен на: 14.03.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор


Објавен на: 06.03.2018
Se prodava traktor Belarus

Se prodava traktor belorus 94god vo odlicna sostojba so 1700 rabotni casovi so novi gumi hidraulicen volan 4x4 traktorot e top bez nikakvi vlozuvajna za poveke info barajte

Цена:3.500 EUR


Објавен на: 13.01.2018
gradinarski alat

alat pogoden za obrabotka na gradini/bavci

Цена:1 EUR


Објавен на: 07.12.2017
Лактофризер и Еднореден Силажер

Продавам Лактофризер од 1500 л. - Алфа Лавал (3200 evra)
Еднореден Силажер - Kverneland (1300 evra)

Цена:3.200 EUR


Објавен на: 20.09.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка