Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Апартман за издавање во Охрид

Се издава нов апартман целосно опремен. Апартманот се наоѓа во
населба Рачa, 4 км одалечен од центарот на Охрид и само 1км одалечен од Golden Beach и Cuba Libre. Апартманот е со една спална соба ...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 30.04.2018
Apartman i Studio, Grcija

Se izdavaat Apartman i Studio vo Grcija kompletno opremeni.
Apartmanot i Studioto se naogaat edno do drugo.
Oddaleceni se od plaza na 150m.
Apartmanot i studioto se so posebni vlezovi,kupatila,m...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2018
Апартмани и Соби во Струга

Издавам хотелско уредени соби и апартмани во Струга, со посебно купатило, кујна, кабловска тв., интернет и сопствен паркинг. Објектот е засебен со посебна намена за сместување на туристи.Цената се ...

Цена:6 €

Струга
 

Објавен на: 17.04.2018
sobi so kupatilo i pogled na ezero 300 denari (5 €вра) po lice so pogled na ezero terasa studio Ohrid apartmani ohrid, raca sobi, studio vila smestaj apartmani смештај апартмани студио, куќа Охрид

sobi so kupatilo 5 €вра po lice so pogled na ezero terasa studio Ohrid apartmani studio vila smestaj apartmani
соби со купатило студио за 5 €вра по лице со поглед на езеро тераса во Охри...

Цена:5 €

Охрид
 

Објавен на: 03.04.2018
Luksuzni Apartmani - ekstra lokacija

Se izdavaat apartmani so razlicni golemini vo kompleks park ( golden beach)
Apartmanite se luksuzni, so pogled na ezero, wifi, obezbeden parking.....
078 - 333 - 807
Park Diamond Apartmani

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 04.05.2018
ИЗДАВАМ СОБА ВО КОЗЛЕ

ИЗДАВАМ СОБА НА СПРАТ ВО КУЌА ВО КОЗЛЕ. ПОСЕБЕН ВЛЕЗ,КУПАТИЛО, КУЈНА И ТЕРАСА. КОНТАКТ ПОСЛЕ 12 ЧАСОТ НА ТЕЛ. 078618450

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 29.04.2018
Sobi i Apartmani- Struga

Izdavam sobi i apartmani vo Struga, sovrseno uredeni, so posebno kupatilo, kujna, kablovska tv, internet i sopstven parking. Objektot e zaseben i so celosna namena za odmor na turisti. 070 513218
...

Цена:300 ден.

Струга
 

Објавен на: 17.04.2018
Приватно сместување во Охрид - стан строг центар

Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до
поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна,
кабелска ТВ, интернет, клима, тераса.
Цена 7-10 EUR по особа.

Цена:7 €

Охрид
 

Објавен на: 14.04.2018
Iznajmuvam apartmani vo Nea Kalikratia,Grcija.

Iznajmuvan apartmani (mazonetki) vo Nea Kalikratia ,kujna,dnevna,kupatilo ,spalna,160 litri solaren boljer,klima ured,internet I parking mesto.Odalecenost od plaza 180 metri.Se izdava za 120 dena ...

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 13.03.2018
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН К.ВОДА С.РАМПА

Дособен стан наместен К.Вода,С.Рампа,дневна, спална,кујна со трпезарија и купатило со бања. Станот е во куќа на 1ви кат, посебен влез, комлет кујна, клима уред, греење термо печка . Станот е 45м2 +...

Цена:140 €

Скопје
 

Објавен на: 09.02.2018
Купувам стан во Центар

Купувам гарсониера до 30 м2 во Центар на Скопје.
Пожелно е дља има мала тераса.
Контакт тел:070904020 Иванка

Цена:30.000 €

Скопје
 

Објавен на: 06.02.2018
se iznajmuva apartman

kopletno opremen Apartman FLATIRON

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 24.12.2017
Издавам соба

Издавам соба во општина Гази Баба населба Железара. Местото е мирно. Собата е со посебен влез и е во склоп со уште две соби(кои се веќе издадени) кои делат заедничка кујна и купатило. Во цената се ...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 30.11.2017
SE IZDAVAT SOBI VO CENTAROT NA STRUMICA

SE IZDAVAT SOBI VO CENTAROT NA STRUMICA KONTAKT LICE ALEKSANDAR BROJ 070-721-885

Цена:1 €

Струмица
 

Објавен на: 29.10.2017
Издавам соба близу центар

Собтел. а со централно греење ТЕЛ. 975215831

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2017
Издавам соба за студенти во Карпош 4

Издавам еднокреветна соба за студенти во Карпош 4.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.09.2017
Baram nekakva soba

Mlad dechko baram soba mozhe I vo podrum kukja do 2000d. Bashka bel. Vo Skopje I ok.mk. sela, Plakjam mes. 1 odnapre. , fb/Kocevskig@yahoo.com tel. 078-512-895 071-724-739

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.09.2017
Apartman vo strog centar na Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот кат e, има лифт, сопствен подземен паркинг, сопствена бања, кујна, балкон, брачен кревет+фотеља (единечен кревет) , ТВ + кабел, и...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 01.09.2017
Охрид-издавам нови студија во центарот на градот,цена поволна !

Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во ...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 28.08.2017
izdavam

izdavam soba za dve cimerki ili edna so site ulovi vo avtokomanda kon tel 078250006

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка