Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
parketarski uslugi

mestenje na parket tarket laminat patoz
struganje poliranje lakiranje izramnuvanje na kosulica

Цена:2 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2018
Plocki vodovod sanitarija hidroizolacija

Nudime kompletna usluga za vaseto kupatillo kujna delovna prostorija i slicno.
Profesionalno lepenje na plocki, premackuvanje hidroizolacija, postavuvanje odvod i dovod, podziduvanje parapeti za t...

Цена:4 €

Скопје
 

Објавен на: 05.02.2018
Gradezni raboti

Vrsime kompletno renoviranje na vasite stari banji i toaleti
izrabotka na nov vodovod i odvod
izravotka na nova elektricna instalacija
hidro izolacija i ventilacija

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.01.2018
VODOINSTALATER ODZATNUVANJA I POPRAVKI

VODOINSTALATER MASINSKI I SO SAJLI VRSI ODZATNUVANJE NA SEKAKOV VID NA KANALIZACIJA I POPRAVA DEFEKTI OD VODOVOD.TEL.078-300-083

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.01.2018
fasaderi moleri gipsari

(FASADERI,MOLERI,GIPSARI,)
!!! Profesionalna,seriozna ekipa so dolgogodisno rabotno iskustvo na domasniot i stranski pazar nudi izrabotka o...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.05.2018
Roletar

Izrabotka I montaza na nadvoresni roletni,SITE VIDOVI NA KOMARNICI,venecijaner,i DRVEN venecijaner,ZEBRA I ROLO ZAVESI,variolajt.

Цена:12 €

Скопје
 

Објавен на: 15.05.2018
IZVEDBA

VRSIME IZVEDBA NA KUKI OD TEMEL DO KROV TEL ZA KONTAKT 076443375 I 077704546

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.05.2018
Segmentni Garazni vrati Doorhan Cheshka

Како застапник на една од нај големите и модерни фабрики во европа Doorhan (Чешка), Ви нудиме високо квалитетни сегментни гаражни врата изработени по европските стандарти "CE" и EN 13241-...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 16.04.2018
OPSHIVKI NA PROZORI I VRATI PO NIVNATA PROMENA

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni svet...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.04.2018
MOLERAJ

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2018
OPSHIVKI NA PROZORI I VRATI POSLE NIVNATA PROMENA

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2018
MOLERAJ GIPS KARTON I DRUGO

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2018
GIPS KARTON I MOLERAJ


Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.04.2018
PVC PROZORI I VRATI

Izrabotuvame vrati i prozori od visoko kvalitetni profili od Pvc po mnogu povolni ceni.Nudime profil SPECTRUM evropsko proizvodstvo so 3 gumii 6 komori(8.6cm sirina na profil), i istotaka profil SP...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.03.2018
OPSHIVKI NA PROZORI I MOLERAJ

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.03.2018
Prodavam trafiki

Se prodavaat kiosci (trafiki) dobro zacuvani poveke info na tel.075/247-014

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 14.03.2018
Италијански плочки

Фирма за градежни материјали Едона-ББ експорт-импорт врши продажба на италијански плочки со висок квалитет и достапни цени. Сите плочки се со соодветен сертификат и атест.

31х62 - 460,00МКД м2
...

Цена:460 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2018
Градежни работници за работа во Словенија

Градежната фирма од Словенија 'ZIDARSTVO IN FASADERSTVO' има потреба од работници: ѕидари, теслари, молери, фасадери и електричари.
Фирмата ќе се погрижи за обезбедување на работна виз...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2018
Baram gradezna firma ili grupa za izvedba na kuka

Baram gradezna grupa ili firma za izvedba na 2 kat so krov na postoeca ploca 12m na 11m osnova.Ponudete ceni za karabin, kluc na raka, so moj ili vas matrijal.Se raboti za kuka vo Probistip.

Цена:11 €

Пробиштип
 

Објавен на: 26.01.2018
Izrabotka od cigla, kamen i drvo

Izrabotka na furni, skari, ogradi, stazi, fontani, letnikovci i se od cigla, kamen i drvo

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.01.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка