Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Oprema za sendvicara i picerija

Opremata e socuvana i site masini se vo ispravna sostojba koristeni 1 god

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2018
Guma i Silikon

izrabotka na sekakov vid na gumeni i silikonski dihtonzi,kadici,kalapi i itn po naj povolni uslovi

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.11.2018
Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!

Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!Цена по договор!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2018
Mashini za obrabotka se prodavaat

Se prodava
- Univerzalen strug PRVOMAJSKA RASA 480x1665 od 1986 g.
- Drebong 1000 mm
- Drebong nekompleten

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 09.09.2018
Машини се продаваат

Se prodava
- Univerzalen strug PRVOMAJSKA RASA 480x1665 od 1986 g.
- Presa ekcentar
-Presa 5 T Jelsingrad

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 05.08.2018
SKALA ALUMINIUMSKA 7+1

ALUMINIUMSKA SKALA 7+1, VISINA 2,4m, VISINA NA RABOTNATA POVRSINA 1,8m. MALKU KORISTENA. KAKO NOVA.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.04.2018
povejke vidovi na masini

Se prodava:
- kombinirka MIOSTANDARD HOBI 82 so dodatni elementi
- bonsek za drvo, nov -nekoristen za na postolje (bugarski)
- kompresor FIAC 150 lit. bez motor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2018
Mlin cekicar so mesalka za koncentrat

Prodazba od sopstveno proizvodstvo na mlinovi cekicari so mesalki za koncentrat.


https://www.facebook.com/sandevo.prom/

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2018
Spiralni Transporteri Elevatori

Prodazba od sopstveno proizvodstvo na spiralni transporteri vo razlicni dolzini i dimenzii.


https://www.facebook.com/sandevo.prom/

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2018
prodazba na tovarna prikolka

tovarna prikolka so dimenzii 0,90 x 1,30 mi risiver za tv Telekabel

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 27.03.2018
СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО

- стоматолошка машина JUGODENT ELEKTRA 2000
- KOMPRESOR
- SAUGER
- рендген апарат за заби EI НИШ

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 16.03.2018
Prodavam mikser

Prodavam mikser

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2018
DROBILKA ZA DRVO-CEKICAR

Дробилка за дрво со димензии 1.5м на 90цм, капацитет од 400кг до 600кг на 1ч, со мотор од 22kw, 2870 вртежи во минута. Дробилката е со отвор од 20цм, има 5 ножа и сито од 8мм, може да дроби дрва со...

Цена:3.100 €

Скопје
 

Објавен на: 23.01.2018
gradinarski alat

alat pogoden za obrabotka na gradini/bavci

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 07.12.2017
Razladni vitrini

Prodavam dve razladni vitrini ednata mrzne so dva posebni motori a drugata e za odrzuvanje povolno

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.10.2017
Mini Precizna Digitalna Zlatarska Vaga od 0.01 do 200 grama

Prodavam mini digitalna precizna vaga za merenje zlato, nakit, zlatni moneti i drugi predmeti koi baraat tocnost i preciznost.

Raboti so dve mali baterii koi gi dobivate besplatno i mozete da ja...

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.09.2017
Се продава

Се продава половни компресор за воздух250€,агрегат за струја250€,правосмукалка за хемиско, суво и водено чистење350€,полнач за акумулатор и стартер150€,вап машина за перење авто...

Цена:1.150 €

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2017
Peskara

Peskarata e mnogu malce koristena,raboti besprekorno. Ima regulator na vozduhot do 10bari. Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2017
novi modularni glodala za zapcanici

Prodavam novi modularni glodala za zapcanici po 8 vo garnitura:
- mod 7 - 100 EUR/garnitura
- mod 5,5 - 80 EUR/garnitura
- mod 4,25 - 80 EUR/garnitura

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2017
CNC masini i alati

Izrabotka na CNC masini i ruteri po naracka za sekakva namena.Tel. 077652370

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка