ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Ekskluzivna vencanica

Preubava luksuzna vencanica so unikatna cipka i 3 sloja na tul
Gorniod del e cvrst korset koj spie na gradite i preubavo go oblikuva teloto.Korsetot pozadi e na shniranje taka da goleminata se pri...

Цена:500 €

Струмица
 

Објавен на: 14.08.2018
Stan vo Strumica

Stanot e 70 m2 se naoga vo strogiot centar na gradot. So stanot odat dve podzemni garazi i podrum.

Цена:По договор

Струмица
70 m2
1 кат
 

Објавен на: 12.07.2018
Kupuvam 1 Bandaz za Mercedes 215/60-R16

Kupuvam Aluminiumski Bandaz za Mercedes E klasa so dimenzii 215/60-R16.

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 15.05.2018
Продавам куќа во Струмица

Продавам куќа на ул. Ѓуро Ѓаковиќ бр. 61.
Станбена површина - 180 m2
Дворна површина - 165 m2
На одлична локација на само 250 метро од Собрание.

Цена:1 €

Струмица
180 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 19.03.2018
sendvicara

se bara devojka za rabota vo sendvicara,za podetalni informacii na 070 253 277

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 17.01.2018
ITNO SPROTI INDUSTRISKATA ZONA SACEVO

ITNO I POVOLNO SE PRODAVA ZEMJODELSKA PARCELA NA DOBRA LOKACIJA ODALECENA OD STRUMICA OKOLU 5 KILOMETRI A OD GLAVNIOT PAT OKOLU 15 METRI... SPROTI SEPARACIJATA ... INF.NA TEL.SAMO..071850189

Цена:6 €

Струмица
3628 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 10.01.2018
prodavam

se prodava plac od 2750 m2 vo Industriska zona Gradsko Baldovci Strumica. Placot se naoga vednas do Fabrika za mebel Studio 2 i ima dozvola za gradenje na del od zemjisteto

Цена:14 €

Струмица
2750 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 10.11.2017
SE IZDAVAT SOBI VO CENTAROT NA STRUMICA

SE IZDAVAT SOBI VO CENTAROT NA STRUMICA KONTAKT LICE ALEKSANDAR BROJ 070-721-885

Цена:1 €

Струмица
 

Објавен на: 29.10.2017
Природен планинско-ливадски мед

Се продава природен мед, на големо и мало.

100% чист, без додадени шеќери.

Цена:480 ден.

Струмица
 

Објавен на: 18.09.2017
Prodavam stan od 110m2 vo strog centar na Strumica

Stanben prostor od 110m2 so tri spalni sobi , 3 kupatila , kujna i dnevena . Vo odlicna sostojba. Instalirano sistem za parno greenje

Цена:По договор

Струмица
110 m2
5+ соби
1 кат
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 11.08.2017
Baram rabotnici za rabota vo germanija

Baram rabotnici za rabota vo Germanija za gips karton so rabotno iskustvo samo so Bg dokumenti
Info na watsaapp 015753465233

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 07.08.2017
Издавање на деловен простор

Се издава деловен простор од 38 м2 на улица Васил Сурчев во Струмица. Цена по договор

Контакт - АД Осигурителна Полиса 02/3244-638 и 075/442197

Цена:По договор

Струмица
38 m2
 

Објавен на: 03.05.2017
prodavam kuka

prodavam kuka vo Novo selo,Strumicko
1 sprat dukan 90m2
2 sprat stan 90m2
3 sprat stan so golema tarasa 45m2 +45m2

Цена:80.000 €

Струмица
270 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 11.02.2016
Градежен плац во населба Сончев Град-Чамлк 760 м2

Позиција на плацот:на ќоше, излегува на две улици, 198 м2 површина за градба, висина 9 м до слеме, 4 паркинг места,во околината изградени индивидуални куќи.Не е лепена маркица. Блиску до асфалтиран...

Цена:38.000 €

Струмица
760 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 10.02.2016
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО СТРУМИЦА

Се продава плац на површина од 850 m2, со одобрение за градба и платени комуналии.
Излез на булевар Маршал Тито и улица кон транзитниот пат.
Аголот за влез кон елитната населба Сончев Град.
Пове...

Цена:48.000 €

Струмица
850 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 09.02.2016
Prodazba na konj

Se prodava rasen konj so starost od 10 godini. Konjot e dobro odgleduvan i naucen za vrsenje na zemjodelska rabota. Cena po dogovor.

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 18.01.2016
Барам соба или апартман

Baram soba ili apartman za dvajca, za Nova godina, pod uslov:dve nokevanja, cenata da bide do 1000 od vecer za lice. Bilo kok grad vo Makedonija.

Цена:1.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 23.12.2015
RESETKI ZA PROZORI I VRATI KUKA KOVANI OGRADI TENDI KAPII SPALNA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Струмица
 

Објавен на: 16.08.2015
Vikend kuka

Vo podnožjeto na planinata Belasica, vo kompleksot na vikend naselbata vo blizinata na hotelot Car Samuil,banja Bansko, Strumica, se prodava vikend kuka so pristapnost na pat.Vikendicata e so povr&...

Цена:По договор

Струмица
100 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 13.08.2015
Се продава место со изграден објект

Се продава место (1.200 м2) во Струмица, во месноста Липа, позади Хотел Сириус, на кој има изградено објект на 2 ката (приземје со кат) со базент (рибник).
Има трофазна струја, вода (2 бушотини). ...

Цена:По договор

Струмица
1200 m2
Чиста документација
Струја
Вода

Објавен на: 26.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка