Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Апстрактна, уметничка слика

Рачно цртана слика на платно 30х50cm. со акрилни бои - "Идната генерација"

Цена:5.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 24.08.2018
Geometric

Хартија
Акрилни бои
Димензии:70×90cm
Со стакло и црна обична рамка

Цена:150 €

Свети Николе
 

Објавен на: 14.08.2018
Продавам гоблени

Гоблените се рачно изработени со вилеров конец. Дадените димензии се дадени без рамка.
- Залезот на сонцето 34х48 cm
- На бунарот 42х52 cm
- Девојката со шеширот 23х31 cm

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.08.2018

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2018
СТАРИНСКИ ЧЕРГИ

Чергите се стари околу 40 години но не се користени, ткаени се рачно на разбој. Погодни се за ресторан во етно стил и сл.

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.04.2018
umetnicka slika

Se prodava umetnicka slika od Ristevski od1970g ,maslo na platno ,1.600x1.300,tel; 078906218 i 070306017

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.09.2017

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.09.2017
umetnicki sliki

Retki umetnicki sliki od makedoski akademski slikar slikani od 1976 do 1995 god maslo na platno i akvarel razni dimenzii kon.tel ivan 075 330 628

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.09.2017
Штафелај за сликање

Продавам нов некористен сталак / штафелај за сликање

Рачно изработен од природно дрво

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.04.2017

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.03.2017
Пејзаж

Прекрасен пејзаж, слика за секој дом!
Техника: Акрил
Димензии: 70x50
Изработена: 2010 година

Цена:149 €

Скопје
 

Објавен на: 21.01.2017

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 24.12.2016

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 24.12.2016
Изработувам различни форми од хартија за вашиот дом

Изработувам различни украсни(ненаменски) и наменски форми од хартија за вашиот дом.

Изработката е уникатна која вклучува мек вид на хартија,боја,специјален лак,дополнителни украсни форми и имаг...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2016
Prodavam ikona stara 15 godini i poveke

Prodavam ikona stara 20 godini i poveke i dve pomali. Itno

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2016
racno slikani umetnicki sliki

Akril I maslo na platno i lesonit, so dimenzii 50x40sm, tel.078807383

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2016
Света Богородица со Христос

Икона
31/24,5 см

изработил М-р Никола Голубовски дипломиран сликар

Цена:7.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
Свети Никола

Икона
31/24,5 см

изработил М-р Никола Голубовски дипломиран сликар

Цена:7.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
Света Петка

Икона
31/24,5 см

изработил М-р Никола Голубовски дипломиран сликар

Цена:7.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
KOVANI OGRADI

KOVANI OGRADI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка