Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Тетово
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Opel vektra

Prodavam opel vektra 2.0 16 v godina 1995 registracija do 8 mesec benzin plin atest kolata e udobra sostojba pali vozi ja prodavam zas imam druga

Цена:1.400 €

Opel Vectra
1995
Тетово
123000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 10.04.2018
ekstra socuvano familijarno vozilo

Hyundai akcent gls 97.servisirano redovno so novi gumi m+s CD radio pioneer. centralno so dalinsko. reg.27.07.2017

Цена:1.200 €

Hyundai Accent
1997
Тетово
150000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 07.10.2016
lada niva 4x4

џипот е во одлична состојба може да се проба на секаков терен

Цена:1.800 €

Lada Niva
1995
Тетово
Бензин
2-3 врати
ЦД плеер
 

Објавен на: 24.09.2016
Golf V 1.9 2005

Golfot e nov uvoz donesen od Germanija so vozejne sredeni site dokumenti do registracija, voziloto e vo odlicna sostojba motorot raboti besprekorno moze da se vidi vo sekoe vreme, 6 brzini registri...

Цена:6.200 €

VW Golf
2005
Тетово
212000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 12.02.2016
prodavam jugo 55

prodavam jugo 55 1991 godina jugoto e registrirano do 23.3.2016 servis ful lamela korpa lager jabucici zglobovi lageri gumici amortizeri kaisi ule filteri sve ful

Цена:450 €

Yugo
1991
Тетово
175240 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 11.04.2015
Audi A6 (C4) 2.5 TDI

audito e odlicno kako novo e
2.5 TDI (5 cilindri )
mnogu malku potrosi
ima sportski amortezeri ( prednive se spusni )

Цена:2.500 €

Audi
1996
Тетово
227012 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.03.2015
Prodavam Opel Corsa 1997 benzin

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do sedmiot mesec 2015

Цена:1.600 €

Opel Corsa
1997
Тетово
270000 km
4-5 врати
1400 кс
 

Објавен на: 26.01.2015
Rover

Ful oprema,elektricni kozni sedista plus greaci,parking senzori,4x4 i 2x4,avtomatik menuvac.nikade ostetena.mekagon ukrasena.novi letni gumi so felni plus novi zimski gumi so felni.gradska voznja r...

Цена:3.000 €

Rover 75
2001
Тетово
90000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 08.01.2015
seat ibiza 1.9tdi GT 97god full

prodava se seat ibiza 1.9tds gt 97 god. od oprema ima
klima
elektrika na stakla
halogenki

Цена:1.950 €

Seat Ibiza
1997
Тетово
260000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 14.12.2014
bmw 525 tds full oprema 94god

prodavam bmw 525Tds od 94 god full oprema kozha i greachi na sedishta ne e registrirana.mozna zamena

Цена:1.200 €

Bmw 525
1994
Тетово
230 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 14.12.2014
Се продава Yugo Koral 45

Се продава Yugo Koral 45 регистрирано е, произведено во 1990 година има 4 нови гуми, во добра состојба е, цената не е фиксна.

Цена:500 €

Yugo
1990
Тетово
Бензин
2-3 врати
Радио касетофон
 

Објавен на: 27.11.2014
taxi kompania

Se prodava komplet taxi firma so 7 koli koi 3 se Reno Fluence 2010 god, i 4 Sead Cordobi 2008 god

Цена:37.000 €

Renault Fluence
2010
Тетово
Дизел
4-5 врати
Клима

Објавен на: 01.11.2014
se prodava opel astra 1.4 karavan 1995

se prodava opel astra 1.4 karavan 1995 benzin vo odlicna sostojba registrirano uvezeno od SWICERLAND garazirano

Цена:1.500 €

Opel Astra
1995
Тетово
136000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 31.07.2014
Prodavam OldTimer Ford Capri 1970god vo odlicna sostojba

Old Timer Ford Capri MK1 1970 godina
Mnogu dobro socuvan garaziran. Site delovi se originalni.
ja prodavam poradi zaminuvanje vo stranstvo.
Epten mala troska 7l vo 100km

Цена:7.200 €

Ford Capri
1970
Тетово
Бензин
2-3 врати
Радио касетофон
 

Објавен на: 30.06.2014
Passat Odlicen BEZ PROMENAAA

VO ODLICNA SOSTOJBA,
SERVIS SPORED KOMPJUTEROT
METALIK MENLIVA BOJA
4 NOVI GANC ZIMSKI GUMI OD 17 "

Цена:4.199 €

VW Passat
2002
Тетово
190000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 14.06.2014
OPEL CORSA FULL OPREMA REGISTRIRANA DO 11.2014

Kolata e so full oprema

Domakinski odrzuvana
-Klima

Цена:1.650 €

Opel Corsa
1998
Тетово
110000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 09.12.2013

Цена:3.300 €

Mercedes-benz C 220
1997
Тетово
204000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 31.10.2013
HYUNDAI ACCENT 1.3 MOZE ZAMENA

Neuvezen,socuvano,ekonomicno,servisirano,moze zamena

Цена:По договор

Hyundai Accent
1996
Тетово
130000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.10.2013
Prodavam Mercedes ML230 Benz-Plin 98 EXSTRA

Prodavam Mercedes ML230 Benz-Plin 98 EXSTRA Sostojba racen menuvac,klima,koza,elekrika 3 DVD JVS odlicni gumi reg.do 08.2014 Tetovo.Moze zamena no cenata ne e ista.

Цена:7.700 €

Mercedes-benz ML 230
1998
Тетово
96000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 23.10.2013
Opel Vectra

kolata e vo dobra sostojba i so A-test na plin uredot so br.1012/09 moze i zamena

Цена:По договор

Opel Vectra
1994
Тетово
350000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 06.08.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка