Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PREVOZ EVFTIN BEZBEDEN CEL BALKAN I EVROPA

Vrsam prevoz za max 4 lica, eftino i bezbedno !!! 078 346 178

Цена:70 €

   

Објавен на: 11.05.2018
Vip taxi prevoz

Vip taksi prevoz so mercedes w212 e250 brzo sigurno po exstra ceni moze i na faktura izdavam i fiskalni smetki
za povratna vo istiot den 65%popust
SKOPJE-BELGRAD-170€
Skopje-Sofija-80€

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2018
Delovi za alfa 147jtd

Polovni delovi alfa 147jtd

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2017
Se otstapuva peralna na avtomobili

Se otstapuva razrabotena avto-peralna DO-HA na ulica Nikola Parapunov br.1 do Tinex diskontot so povrshina od 800 metri kvadratni. Cena po dogovor.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.10.2017
PLOCKI, DISKOVI, GURTNI, DOBOSI ZA SITE VOZILA

- Доколку вашата сопирачка папуча е премногу тврда или премногу мека
- Ако возилото влече на една страна при сопирање
- Ако може да се слушне необични звуци кога ќе притиснете на педалот за сопир...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2017
Prevoz do 4 lica

Prevoz na lica niz mk i sttanstvo

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 16.03.2017
Vrsam transport

Vrsime sekakov vid na prevoz niz R.M. so i bez rabotnici, cena po dogovor, selidbi, muzicki instrumenti, bela tehnika, sut vo vreki, stari raboti i slicno, rabotime i za vikend.

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.02.2017
LAST MINUTE od skopje do solun-Xalkidiki 08/09 extra ponuda

poaganje sabajle od skopje za solun(port-avtobuska-aerodrom-centar) kade sakate ve ostavame...
cenata e 20 evra do pristaniste
25 evra do aerodrom ikea
ima 2-4 slob mesta...prevozot se vrsi so k...

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
HEMISKO CISTENJE M&M CLEANING AVTOMOBILI GARNITURI DUSECI

Dlabinsko Hemisko
Koristime masini na Karcher I rotorjet
Hemisko dlabinsko cistenje so profesionalni masini dokazani na nasiot pazar (KARCER i ROTOR JET) na site vidovi tapaciri.Rabotime so profe...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.06.2016
Барам работа како шофер

Барам работа како шофер. Поседувам Б, Ц, Д и Е категорија и Еу пасош.

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.01.2016
test2

test2

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 04.11.2015
ТРАНСПОРТ ЗА РАЗНИ СЕЛИДБИ!

Транспорт со Tим кој помага при преселување на :
-преселба на опрема и материјали
-преселба на домашен мебел и опрема
-целосни преселби

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2015

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.10.2015
Program za servis za site Caterpillar gradezni masini

Profesionalna programa za servis za site Catrpillar SIS gradezni masini,bageri, viljuskari itn.Opfatena e cela gama od 1950 do 2012god.Vo programata e sodrzano kompletno se do strafce so sliki i go...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.08.2015
Продавам момент клуч!

Продавам момент клуч марка Тона-Чехословачка со опсег од 10 до 110 Nm,
комплет во футрола со сите додатоци.
Цена 120 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:120 €

Велес
 

Објавен на: 28.07.2015
Hemisko cistenje avtomobil

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ
Скопје
WWW.SERVIS.DOOEL.INFO

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2015
Poliranje farovi

www.servis.dooel.info

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ НА

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2015
Poliranje farovi na vozila

Вршиме професионално полирање на
- пожолтени,
- замаглени и
- изгребани фарови

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2015
Hemisko cistenje avtomobili

www.servis.dooel.info

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2015
POLIRANJE FAROVI ПОЛИРАЊЕ ФАРОВИ

www.servis.dooel.info

POLIRANJE FAROVI
ПОЛИРАЊЕ ФАРОВИ

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка