Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Тетово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Kamin Pecka na peleti Koper6kw

Se prodava pecka na peleti koper 6kw.
Koristena edna sezona i e vo odlicna sostojba.

Цена:550 €

Тетово
 

Објавен на: 24.08.2017
se prodavaat jambolii tkaeni od razboj odlicna izrabotka novi

tie se svetlo kafeni i vinski crveni i 1bel golemina ko za trosed pogodni za nekoa vikendica ili odlicno izgledaat i poslani dole na zemja ima 5 ako se zemat site zaedno ima popust ako ne poedinecn...

Цена:1.000 ден.

Тетово
 

Објавен на: 16.04.2014
соларни колектори

продажба и монтажа на сончеви колектори со вакум цевки и автоматска
регулација на температурата и нивото на водата со компјутер
150л,180л и 200л

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 08.04.2014
Kotel na pelet - se prodava

Kotel na pelet od Radijator Kraljevo, nov, 35kw
site informacii na 075321067 Ane

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 14.08.2013
Kotel na pelet

Kotel na pelet od Radijator Kraljevo, nov, 35kw
site informacii na 075321067 Ane

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 14.08.2013
Продавам котел на пелет - Радијатор Кралјево

Продавам поволно нов котел на пелет на Радијатор Краљево (купен во Јоки) 35KW.

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 17.05.2013
Автомат за вода

Продавам автомат за вода, добро сочуван и не многу користен

Цена:3.200 ден.

Тетово
 

Објавен на: 05.04.2013
Soncevi Kolektori - Solarni Sistemi

Продажба и инсталација на Вакумски Сончеви Колектори - Енерго Солар. Вакумските системи Ви овозможуваат топла вода без употреба на електрична енергија во текот на целата година. Искористеноста на е...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 27.05.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка