Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Дојран

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Apartmani vo Dojran

Se izdavaat dva apartmana i dve studija na odlicna likacija na 100m do plaza.Za podetalni informacii na fb Vila Katerina Dojran

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 09.06.2019
Dojran Vila Katerina

Se izdavaat dva mini i dva dvosobni apartmana na prekrasna lokacija na samo 50m do samoto ezero.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 19.04.2016
Izdavam sobi i apartman

Имајте прекрасен одмор во куќата на рузмарини и лаванди.

Цена:10 €

Дојран
 

Објавен на: 14.07.2015
VILA KATERINA DOJRAN

Se iznajmuvaat dve studija i dva apartmana za vikendi,prenokjuvanja,odmori.Vilata se naogja na najdobrata lokacija vo Star Dojran.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 10.06.2015
Se izdavaat sobi vo DOJRAN

Vikendicata e na glavniot pat, vo blizina na plaza Partizan i ELEM. Raspolaga so sopstven parking.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 07.06.2015
ПРАЗНИЧНА викенд ПОНУДА во ДОЈРАН !!!

Почитувани,

Повелете одморете се во најтуристичкото место за оваа сезона во нашата прекрасна Македонија - во топлиот Дојран.
По повод престојниот државен празник 8-ми Септември, хотел Бетон Ви...

Цена:5.990 ден.

Дојран
 

Објавен на: 05.09.2014
ДОЈРАН - Хотел БЕТОН - На градска плажа !

Драги гости, драги пријатели и пријателки!

Ве покануваме да го поминете вашиот одмор, викенд или обичен ден во топлиот Македонски бисер ДОЈРАН и тоа не било каде, туку во убавиот и пријатен амби...

Цена:490 ден.

Дојран
 

Објавен на: 05.09.2014
Сместување во ДОЈРАН - НАЈНИСКИ цени!!!

Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!
Повелете, поминете мирни и релаксирачки денови во прекрасниот мирен Дојран!

Ноќевање за повекeдневен престој- 390ден. - за...

Цена:390 ден.

Дојран
 

Објавен на: 29.08.2014
VILA KATERINA DOJRAN

Izdavame studija i apartmani vo Star Dojran na 50m od plaza.Za podetalni informacii javete se na telefon ili na FB strana VILA KATERINA DOJRAN

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 21.08.2014
Соба за год. одмор

за 6 (шест) дена 3+1 (9год.)

Цена:250 ден.

Дојран
 

Објавен на: 01.08.2014
Апартмани и соби во Дојран за прекрасна цена!

Располагаме со 3 апартмани и 6 соби и се наоѓаме близу до плажата.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 08.07.2014
Издавам соби во Стар Дојран

Куќата е на главниот пат, со сопствен паркинг. Оддалечена е 200 метри од плажата на ЕЛЕМ и 100 метри од плажа Златен Брег.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 06.07.2014
DOJRAN-STUDIJA I APARTMANI

Izdavame studija i apartmani vo Star Dojran vo neposredna blizina na okolu 100m na plazata Zlaten Breg (Strumicka plaza)Podetalni informacii na FB VILA KATERINA DOJRAN

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 12.07.2013
studija i apartmani vo Dojran

Izdavam studija i apartmani vo Star Dojran vednas do kejot.Za podetalni informacii javete se na telefon ili otvorete ja stranata na FB VILA KATERINA DOJRAN

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 19.06.2013
Издавам соби во СТАР ДОЈРАН

Куќата е на главниот пат, во близина на плажа Партизан и Струмичка плажа. Уреден двор, две големи тераси со поглед кон езерото, паркинг место. Градската плажа е на 5 минути.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 22.08.2012
Издавам соби во Стар Дојран!

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 ден.

Дојран
 

Објавен на: 12.07.2012
Издавам соби во Дојран

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/448-177.

Цена:300 ден.

Дојран
 

Објавен на: 21.06.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка