Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Тетово
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam-Izdavam dukjan 274m2 vo Tetovo kaj pazarot

Prodavam-Izdavam dukjan 274m2 vo Tetovo kaj pazarot Tel;075/205-105

Цена:По договор

Тетово
274 m2
Плочки
 

Објавен на: 15.08.2015
delloven objekt

Se podava objekt 2200 kvadrati zatvorena poversina i 2600 kvadrati nadvoresna povrshina.Objektot gi poseduva site dokumentaci i plus ima plateno komunali i projekt za ushte 800 kvadrati tret kat.Ob...

Цена:1.990.000 €

Тетово
3600 m2
Плочки
 

Објавен на: 18.12.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка