Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продажба на сертифицирани овошни садници и лозови калеми

Фирмата Зоди-Комерц Зоран ДООЕЛ има 15-годишно искуство со продажба на високо квалитетни, сертифицирани овошни садници. Потеклото на овошните садници е од Република Грција, додека потеклото на лозо...

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 03.05.2015
Karanfil i verbena

karanfil i verbena vo poveke boi cena po dogovor isto taka i 50 parcinja cuvar kuka i 100 parcinja orlovi nokti

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 05.04.2015
Органско Ѓубриво

Органско Ѓубриво произведено од калифорниски црви.
количините се ограничени може порачка на тел;
078327049 Ивица
5 lit.

Цена:1 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 05.04.2015
SADNICI MALINI

PRODAVAME SADNICI MALINI

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 05.03.2015
prodavam priroden med

prodavam livadski i sumski med
poteklo selo krani i selo asamati Prespa
besplatna isporaka
pcelar Dusan

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2015
кршење на проследен бадеми и кајсија

Работилницата се наоѓа во Сандански ,

Цена:1 €

   

Објавен на: 24.02.2015
Bekaton plocki

Prodazhba i montazha na bekaton plocki

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2015

Цена:15 ден.

Делчево
 

Објавен на: 04.02.2015
СЕ ПРОДАВА СЕНО И СЛАМА

ЗЕМЈОДЕЛСКИТЕ ПРОИЗВОДИ СЕ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.СЕ НАОЃААТ ВО
с.СВЕТОМИТРАНИ ВО БЛИЗИНА НА СЕЛОТО КРИВОГАШТАНИ.
ТЕЖИНАТА НА БАЛИТЕ СЕНО Е ОКОЛУ 17 kg.
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ !!!!!

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 03.01.2015
Сено,слама и пченица.

сеното и сламата се со одличен квалитет а исто и пченицата.

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 27.12.2014
seme afion plavo

prodavam seme od afion 99posto cisto 145kg

Цена:180 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 23.12.2014
Системи за наводнување „Капка по капка“

Системи „капка по капка“ за наводнување на овошни насади, оранжерии, пластеници, градини и сите видови на земјоделски насади со вклучено проектирање на парцелите.

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 09.12.2014
RASAD JAGODI

PORACAJTE VISOKO KVALITETEN RASAD OD HOLANDSKATA SORTA JAGODI EL SANTA

Цена:10 ден.

Битола
 

Објавен на: 25.11.2014
СЕ ПРОДАВА СЕНО И СЛАМА

Сеното е ливадско и со одличен квалитет.Тежината на балата е од 18-20 kg.

Цена:120 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 09.11.2014
deutz torpedo 4506 so kabina 1986god

prodavam i razmenuvam dutz torpedo vo odlicna sostojba moze zamena za imt 076894881

Цена:3.500 €

Прилеп
 

Објавен на: 07.11.2014
Продажба на интернет во текот 52.000 земјоделски машини!

Најдете преку интернет во Унгарија, Австрија и Германија и ефикасно над 52.000 земјоделски машини. 9000 трактори, се комбинираат жетварите во 2000 година, 2000 година, tumblers и сено колектор, 250...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 06.11.2014
Садници од chokeberry, малини полкови, саден материјал highbush боровинки ..

Садници chokeberry две години и три години, 60-80cm, огромни, уверение, 140-180din, малина растенија полкови 40din, две години садници highbush боровинки сертифициран 350 динари. Исто така нудиме и...

Цена:2 €

Скопје
 

Објавен на: 31.10.2014
bozel cvet seme plavo afion,vrgan vo tegla

prodavam bozel cvet 20 kg i afion seme plavo 99posto cisto i gabi vrgan vo tegla italjanski recept 150den

Цена:1 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 31.10.2014
Reducir za cisterna plasticna

Reducir za cisterna plasticna
zavrsno so 3/4 vodovodciski
navoj .
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 21.10.2014
Prodavam Pcenica sorta Apachi

Prodavam pcenica sorta apaci kolicina 4,5-5 t.

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 15.10.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка