Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Дојран
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО
Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Kuka vo Star Dojran

Prodavam kuka vo Star Dojran naselba Karac.kukata e so 450 m2 korisna povrsina.gradba 2012 god.
Dvor 430 m2.ima pokrien bazen 42 m2
Solarno geenje na topla voda so 13 sonevi kolektori.sopstven bu...

Цена:По договор

Дојран
4502 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.05.2018
Prodazba na kuka ili zamena za stanovi

Se prodava ili mozna zamena na kuka vo Star Dojran,kukata e gradba 2013 god.kukata e 430 m2.kukata I'ma pokrien bazen od 42m2.sopstve bunar 50 m2.13 soncani kolektori.dvorna povrsina e 570 m2....

Цена:2 €

Дојран
430 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.01.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка