Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Дојран

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
WTS: iPhone 6, 6 Plus / Galaxy S6 & S6 Edge / Xperia Z4 /BB Passport , PS4|HTC One M9


Brand New Unlocked Original Apple iphone 6 16gb, 64gb and 128GB , White , Black, Silver and Gold

Whatsapp CHAT or Call : 00254773036008

Цена:300 €

Дојран
 

Објавен на: 29.04.2015
Продажба на Brand New Apple MacBook Pro - Core i7 2 GHz - 15.4? - 4 GB RAM меморија - 500 GB HDD


MacBook Pro е машински од едно парче алуминиум, инженеринг пробив кој ја заменува многу делови со само еден. Таа се вика на unibody. И прв пат ќе ги собереш на MacBook Pro ќе забележите разликата...

Цена:800 €

Дојран
 

Објавен на: 12.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка