Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Тетово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Mia spare parts

Since 1994 Mia sells spare parts for espresso coffee machines, dishwashers, ice makers, pumps, cleaners, coffee grinders. Our main customers are manufacturers and repair technicians with espresso m...

Цена:2 ден.

Тетово
 

Објавен на: 29.03.2017
masina za secenje stiropor

novi masini za secenje stiropor, za poveke informacii na tel

Цена:350 €

Тетово
 

Објавен на: 20.06.2016
ЦНЦ ласер

Се продава половна машина ЦНЦ ласер за сечење и гравирање на пластика.кожа.стакло.дрво. итн. Во одлична состојаба е . Работна површина 1200mm x 800mm

Цена:4.950 €

Тетово
 

Објавен на: 03.10.2014
ламинирка

Се продава нова ламинирка со ширина 1.6М.Кинеска.

Цена:65.000 ден.

Тетово
 

Објавен на: 03.10.2014
Masina za pakovanje od 0.50-2kgr

se prodava masina poluavtomatska so digitalna vaga i elevator koja dozira od 050gr do 2000gr.

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 03.11.2013
VITRINA OD 2METRI HORIZONTALNA

PRODAVAME VITRINA ZA KOLONIJALNA PRODAVNICA

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 03.11.2013
SANK ZA UGOSTITELI

PRODAVAME SANK ZA UGOSTITELI

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 03.11.2013
Маказа за лим

Се продава половна маказа за лим, 2 метри должина, сече лим до 3мм, произведена 91, фирма Јелшинград

Цена:2.500 €

Тетово
 

Објавен на: 22.04.2013
БРИЗГАЛКА ПЕТ ГРАНУЛАТ

Продавам бризгалка за ПЕТ гранулат (1200гр.)

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 25.11.2012
ЕЛЕКТРОМОТОР 35KW.

Продавам електромотор 35KW. Електромоторот е во исправна состојба

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 25.11.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка