Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Фотеља - лежај со механизам

Едносед фотеља - лежај на расклопување со механизам.
Димензии во сантиметри: должина*широчина*височина
Склопена: 95*100*85
Расклопена: 190*100*85

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 14.10.2019
Комплет кујна, нова, сочувана и во одлична состојба!

Се продава комплет кујна.
27 000 ден. или по договор

Цена:27.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2019
Trpezariska masa so stolici

Se prodava trpezariska masa izrabotena od metal i staklo so dimenzii 120x90, so moznost za prodolzuvanje 240x90 i 6 beli stolici izraboteni od koza i metal.
Istite se vo odlicna sostojba.

Цена:20.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2019
СЕ ПРОДАВА КЛУБ МАСА

СЕ ПРОДАВА КЛУБ МАСА, материјал медиапан, многу малку користена, скоро нова. Комплет со стакло 6ка.
Цена: 6.000 денари
Контакт телефон: 071/242-779 // 071/242-778

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.05.2019
ДЕТСКИ КРЕВЕТ со фиока 200 х 100

Детски кревет 200 х 100 + еден душек.
Фиока на тркалца за алишта/постелнина, со можност за поставување на уште еден душек и добивате два детски кревета.

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.04.2019
Albansko zname za na sid

132 cm x 80 cm = 3000 Denari
80 cm x 60 cm = 1500 Denari
38 cm x 28 cm =400 Denari
30 cm x 20 cm = 300 Denari

Цена:300 ден.

Куманово
 

Објавен на: 16.02.2019
mebel

Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2018
se prodava

Prodoavam kozna garnitura trosed dvosed fotelja sedecka cena 15000 denari moze i PO dogovor koristena trpezariski stolici 7 sekoja PO 200 denari klik klak
Krevet cena 3000 denari trpezariska masa ...

Цена:19.900 ден.

   

Објавен на: 16.04.2018
Se prodava povolen mebel

Се продаваат (шанкот и комодата се од чисто дрво(Белибор) )цена по договор.
тел 076578116 или 077736258

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 24.03.2018
plakari za spalna soba

agolen plakar 250 cm, plakar 100 cm, komoda sofioki, natkasni, se kako novo, malku koristeno

Цена:800 €

Скопје
 

Објавен на: 10.03.2018
Инвентар за Хостел (кревети душеци рецепција)

Продавам: рецепциски пулт, 3 дупли/спратни кревети, 4 единечни со душек Јоги и Вграден простор за складирање (локери) перници, јоргани, постелнини. Комплетен инвентар за Хостел или капацитет за сме...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2018
Prodazba na inventar za kafic

Продавам шанк и друга опрема за кафич ( маси столици и сепариња).

Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.01.2018
Prodavan G trosed

Prodavam G agolen trosed samo nekolku meseci e koristen kupen od Savelo demnzii 200x180 cm (sirina-dolzina)
071 888 653

Цена:7.500 ден.

   

Објавен на: 01.09.2019
Se prodava poloven mebel

Poradi selenje hitno se prodava poloven mebel:
-agolna garnitura 10.000den
-masa so 4 eko koza stolici i staklo 8.000 den
-tv komoda od 4 dela 4.000 den

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.07.2019
Rabotna masa i kancelariska stolica

Prodavam rabotna masa od medijapan vanila boja i crna kancelariska stolica.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2019
Детски кревет / Detski krevet

Se prodava detski krevet so dimenzii 90 x 200 (bez dusek).
Krevetot e koristen nepolna godina, vo odlicna sostojba.
- Izraboten e od visoko kvalitetna iverka (32mm)
- ima dve golemi fioki na t...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2019
Komoda za dnevna soba / Комода за дневна соба

Se prodava komoda za vo dnevna soba vo odlicna sostojba i sovrseno socuvana. Komodata e so visok kvalitet, slovenecko proizvodstvo (kupena od salon).
Ima kruzen del za pijaloci (na dve nivoa), i s...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2019
Prodavam dusek Elegance Medico za 2000 denari

Prodavam dusek za spalna 160x200 sm (Elegance Medico) proizveden od PHILIP Filipovic Company.

Cena 2000 denari - FIKSNO

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2019
Гарнитура за дневна соба

Продавам гарнитура (две фотељи и тросед) за дневна соба (Симпо Врање). Цена: 8.000. 071238113

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2019
Продавам мебел

Кујна од медијапан, во одлична состојба.
Комплет дневна соба:регал,ТДФ и табуретка и клуб масичка речиси неупотребени.
Детски кревет со фиока 205х95 цм.
Гардеробер за спална со пет врати.

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 29.03.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка