Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Тетово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Izrabotka na mebel po naracka

izrabotuvame kujni,spalni,detski sobi,zakacalki,biblioteki,tv komodi,plakari so lizgacki vrati,kancalariski biroa i dr.
za povise informacii ili sliki moze da ne posetite na facebook DAVID DIZAJN

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 29.10.2013
kovana spalna

nova kovana spalna, dimenzii 1.80 x 2 so dva dusheka

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 09.09.2013
prodavam komplet dnevna soba

prodavam komplet dnevna soba,masicka staklena ,trosed dvosed i fotelja eko koza od simpo-krem boja i komoda mediapan. site stvari se koristeni 2-3 godini Hitno!

Цена:650 €

Тетово
 

Објавен на: 01.04.2013
Друштво за производство на столови и маси 5

Изработка на:

- Столици од масивно дрво - бука
- Табуретки

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 05.11.2012
BAMBUS GARNITURA extra!!!

Se prodava bambus garnitura,mnogu udobna za sedenje i kvalitetno izrabotena od najkvalitetn bambus od Brazil.Garniturata e dosta socuvana,i e mnogu ubava za vo salon,vikendica,dvor,balkon i sl.Cena...

Цена:165 €

Тетово
 

Објавен на: 26.09.2012
ORMARCE ZA VO WC komplet opremeno

se prodava ormarce za vo wc,komplet so fioki,umivalnik,cesma,bojlerce i ogledalo doneseno od Italija.Koristeno e samo 3 meseci.Ormarceto e skoro kako novo,bez niedna grebnatinka.Kupeno e sve komple...

Цена:165 €

Тетово
 

Објавен на: 26.09.2012
GINEKOLOSKA STOLICA

SE PRODAVA NOVA NEUPOTREBENA GINEKOLOSKA STOLICA.

Цена:2.300 €

Тетово
 

Објавен на: 01.04.2012
masi i stolici

10 kom.masi i stolici prizvoditel metalex mnogu socuvani i malku koristeni.

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 27.02.2012
IZRABOTUVAM SEKAKOV VID NA MEBEL PO NARACKA

IZRABOTKA NA MEBEL ; KUJNI,SPALNI SOBI,DETSKI SOBI,PLAKARI,KOMODI,BIROA,KUPATILSKI I DR.....

Цена:1.111.111 €

Тетово
 

Објавен на: 26.02.2012
masi za kafic i terasa

prodavam masi 10 kompleta nameneti za kafic i terasi.proizvod se od metaleks i se mnogu socuvani koj ima potreba vredi da se vidat.cena po dogovor tel 071849051

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 30.01.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка