Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Дојран

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
nudam 1/2 plac Nov Dojran

nudam 1/2 plac za 1/2 vikendicka koja napravite na istiot. Placot 519 m2, plateni komunalii, odobrenie za gradba za 54 m2. Blisko voda i struja. Odlicen pogled, tivko.

Цена:По договор

Дојран
519 m2
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 09.07.2014
kupuvam plac vo dojran

kupuvam urbaniziran plac vo dojran,plakam do 5000 evra.ponuda moze na mail.

Цена:5.000 €

Дојран
300 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 20.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка