Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Izdavam lux stan Centar 60m2

Се издава комплетно опремен луксузен нов стан.
Станот е 60 м2, на 5 ти спрат, два лифта, со две спални соби (брачен кревет од 180х200 во едната спална, кревет 120х200 во другата спална), новоградб...

Цена:450 €

Скопје
60 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 20.06.2018
Nov i kompletno opremen Apartman FletIron

Kompletno nov i namestem apartman vo zgrada FletIron.
Krevet i dusek antialergiski Bernarda.
Klima, dva TV, masina za perenje, masina za sadovi, kompletno opremena kujna.

Цена:330 €

Скопје
40 m2
2 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2018
Izdavam namesten trosoben stan vo nas.Aerodrom vo blizina na Kapitol.

Izdavam namesten trosoben stan vo nas.Aerodrom vo blizina na Kapitol so povrsina od 85m2.Stanot e klimatiziran so dve spalni.

Цена:250 €

Скопје
85 m2
3 соби
3 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2018
Luksuzen stan vo centar/ Luxury apartment in the city centre

Se izdava luksuzno opremen stan vo centar na Skopje,Bunjakovec.
Stanot se naogja na ul Rajko Zhinzifov ,so golemina od 74m2 i vo nova zgrada so lift.
Stanot e opremen po visoki standardi i ima se...

Цена:500 €

Скопје
74 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.06.2018
Се издава еднособен стан во Центар од 10.06-15.08

Издавам стан во Центар (до основното училиште Јохан Хајнрих Песталоци) за краток период (од 10.06.2018 до 15.08.2018). Станот е комплетно опремен (интернет, клима, TV). Со една спална соба. Цена 25...

Цена:250 €

Скопје
55 m2
1 соба
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 09.06.2018
Se izdava stan vo Aerodrom

Se izdava stan vo Skopjanka,Aerodrom, od 40 m2, so parno, na 4ti kat so lift. Poveke informacii na 075 458 346

Цена:По договор

Скопје
40 m2
2 соби
4 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.06.2018
Се издава наместен стан во Карпош 4

Се издава наместен стан во Карпош 4 (56 м2), има дневна со кујна, две спални, тераса, на трети спрат со централно парно греење, на улица Вич, во непосредна близина до градинка и основно училиште.
...

Цена:200 €

Скопје
56 m2
3 соби
3 кат
Клима
Парно греење

Објавен на: 03.06.2018
izdavam stan

Kosta novakovik br.48/1/014

Цена:9.000 ден.

Скопје
60 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 01.06.2018
Се издава празен стан Ѓорче кај гиманзијата

Се издава празен стан (кат од куќа) 80м2 во Ѓорќе Петров кај гиманзијата Кочо Рацин

Цена:9.000 ден.

Скопје
80 m2
4 соби
1 кат
Паркет
Празен
 

Објавен на: 30.05.2018
se iznajmuva

Kompjetno namesten dvosoben stan od 60m2
Lokacija: Vucko - Restoran Tri Biseri - Aerodrom

Цена:200 €

Скопје
60 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 30.05.2018
SE IZDAVA STAN VO CENTAR

Se izdava stan vo centar 50m2 !!
Poveke informacii na 078288160 078416275

Цена:По договор

Скопје
50 m2
2 соби
1 кат
Паркет
Празен
 

Објавен на: 29.05.2018
ИТНО СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА

Се издава стан во населба Автокоманда, на одлична локација спроти основното училиште Стив Наумов

Цена:150 €

Скопје
40 m2
1 соба
Наместен
 

Објавен на: 24.05.2018
Издавам стан - гарсоњера кај железничка

Izdavam stan - garsonjera 34m2 vo Micurin vo blizina na zeleznicka stanica vo Skopje, prazen, na 5 kat, so lift, ima klima i parno. Stanot e nova gradba i povtorno renoviran, svetol i so ubav raspored.

Цена:8.000 ден.

Скопје
34 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 16.05.2018
Издавам наместен стан 47 м2 во Скопје Центар кај католичка црква

Издавам наместен стан 47 м2 во Скопје центар кај Католичка црква во нова зграда, лепенка со Црногорска Амбасада.Станот го издавам на подолг период. Цената е со вклучен данок.

Цена:15.000 ден.

Скопје
47 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 02.05.2018
izdavam stan

se izdava stan 55m2 lokacija stara ceshma kaj spomenikot .
na 5ti od 6 kata so lift nova zgrada ,namesten so edna spalna
inf. 070 447796

Цена:200 €

Скопје
55 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 22.04.2018
SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZGRADA NA EVROPSKA UNIJA KAJ RAMSTOR

Se izdava trosoben stan, ekskluzivno luksuzno namesten so dve spalni, kujna, trpezarija, dnevna, toalet plus banja vo zgradata na Evropska Unija, sproti NLB Tutunska banka do Ramstor vo Centar. So ...

Цена:По договор

Скопје
76 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 19.04.2018
Apartman za 2 lica so plateni davacki

Se izdava opremen apartman od 27m2 vo sklop na City Boutique Hotel za podolg prestoj(od 3 meseci pa nagore) , maximum 2 osobi, so obezbedeno cistenje, zamena na postelnina, peskiri, vkluceno i loun...

Цена:300 €

Скопје
27 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 12.04.2018
Se izdava stan vo Aerodrom do Capitol

Se izdava stan renoviran,na 1 kat so dve spalni,kompletno namesten,so parno,dve terasi,vednas do Capitol.

Цена:260 €

Скопје
68 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 11.04.2018
IZDAVAM

IZDAVAM DOGRADBA NA BARAKA SO POSEBEN VLEZ,NAMESTENA

Цена:110 €

Скопје
36 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 28.03.2018
Се издава стан во Црниче

СЕ ИЗДАВА СТАН
за студенти или вработени во населба Црниче, над МВР, на 10 минути пеш до центарот на градот. Станот е на мирна локација, 90 м2 , коплетно уреден. Погоден за 2 до 4 лица.

Слобо...

Цена:По договор

Скопје
90 m2
4 соби
1 кат
Ламинат
Наместен
 

Објавен на: 26.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка