Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Тетово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam experia x8

prodavam itno mobilen telefot

Цена:5.000 ден.

Тетово
 

Објавен на: 13.02.2012
nokia 6210 navigator

Prodavam nokia 6210 navigator proizveden 1-vi dekemvri 2008. Telefonot sodrzi microSD karticka do 8GB, 120 MB storage, 128 MB RAM, 3.15 MP camera, autofocus, 2048x1536 pixels, LED flash, Accelerome...

Цена:3.000 ден.

Тетово
 

Објавен на: 11.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка