ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se izdava stan vo Kisela Voda na ODLICNA LOKACIJA

Stanot e kompletno namesten i opremen, so parno greenje. Istiot e vo nova zgrada so parking, na 2 kat, so lift, vednas do Ekonomskoto uciliste, na 10 min. peski od centarot na gradot.
Informacii s...

Цена:160 €

Скопје
36 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 20.05.2018
Kuka vo Star Dojran

Prodavam kuka vo Star Dojran naselba Karac.kukata e so 450 m2 korisna povrsina.gradba 2012 god.
Dvor 430 m2.ima pokrien bazen 42 m2
Solarno geenje na topla voda so 13 sonevi kolektori.sopstven bu...

Цена:По договор

Дојран
4502 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.05.2018
IZDAVAM MAGACINSKI PROSTOR 60M2

Izdavam magacinski prostor od 60m2,nova gradba,so vlez od ulica,visina na prostorot 3.60m.prostorot e nov i nema vlaga.Osvetleno so poveke pogolemi prozori i venecijaer roletni.Podot na prostorot e...

Цена:130 €

Скопје
60 m2
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 19.05.2018
Stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid nad Tutunska Banka

Цена:65.000 €

41 m2
2 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.05.2018
Издавам стан во ЦЕНТАР

ИЗДАВАМ двособен наместен стан во ЦЕНТАР, спроти ГРАДСКА БОЛНИЦА (црвени кули над ЗЕЛЕН ПАЗАР)
071354918

Цена:150 €

Скопје
2 соби
1 кат
Наместен
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 17.05.2018
Издавам стан - гарсоњера кај железничка

Izdavam stan - garsonjera 34m2 vo Micurin vo blizina na zeleznicka stanica vo Skopje, prazen, na 5 kat, so lift, ima klima i parno. Stanot e nova gradba i povtorno renoviran, svetol i so ubav raspored.

Цена:8.000 ден.

Скопје
34 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 16.05.2018
Карабина со плац, Јурумлери

Продавам карабина од 126 м2 со плац од 670 м2, Јурумлери во близина на надвозникот за Илинден. Плацот и карабината се со имотен лист. со излез на улица.

Цена:30.000 €

Скопје
126 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 16.05.2018
Dukan 24m2 Centar 144eur 070330990 Tutun. kombinat

Izdavam Dukan 24m2 k.o.Centar 1 pred stara rampa, zelena zgrada NASTEL karsi tutunski kombinat pomegu SDI americki plakari i Vizion. Dukanot e sloboden od 01.06.2018, dimenzija 5x5, na podot ima la...

Цена:144 €

Скопје
24 m2
Ламинат
 

Објавен на: 16.05.2018
Plac 2175m2 moze i zamena za stan vo Skopje

Prodavam plac vo Dolno Sonje, odma na glavniot pat . Placot e ramen,na krajot zavrsuva so 4 stari orevovi drva. Na samo 20-25min oddalecenost od centarot na Skopje,na cist vozduh,idealen za kukja i...

Цена:30 ден.

Скопје
2175 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 14.05.2018
SE PRODAVA STAN VO RUSKITE ZGRADI VO TAFTALIDZE

Se prodava stan od 48m2 so edna spalna soba, celosno renoviran vo ruskite zgradi vo Taftalidze vo blizna na gimnazijata Georgi Dimitrov, nasproti Leptokarija.

Цена:55.000 €

Скопје
48 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 13.05.2018
Издавам

Објект два магацински простора по 500 м2 може и производство со паркинг простор и влез за камиони на самата обиколница.

Цена:По договор

Скопје
500 m2
 

Објавен на: 07.05.2018
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

Се изнајмува деловен простор (500м2+500м2) за магацин, производство или комбинирано, на сама заобиколница во Скопје, со канцелариски простор и влез за камиони и паркинг.

Цена:По договор

Скопје
1000 m2
Плочки
 

Објавен на: 07.05.2018
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СТРОГ ЦЕНТАР

Издавам деловен простор во Скопје 70м2, 3 канцеларии на 1 кат, со парно, клима во строг центар спроти Рекорд. Тел. 070 502 910

Цена:По договор

Скопје
70 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 07.05.2018
GARSONjERA so ureden imoten list

Garsonjera so edna soba na 2-ri sprat. Balkon/terasa nema.Ima lift,parking i se drugo sto ve interesira na 072/266-684

Цена:20.000 €

Охрид
24 m2
1 соба
2 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 07.05.2018
Атрактивен градежен плац во с. Брајчино - Преспа!!!

Се продава атрактивен градежен плац од 2000 м2 во с.Брајчино - Преспа. Плацот граничи со Брајчинска река и има панорама кон Преспанското Езеро.
Цена 35€ м2.
Телефон за контакт: 075 796 796...

Цена:35 €

Ресен
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 05.05.2018
Stan za prodazba

Se prodava stan od 75m2 vo nas. Micurin
Za podetalni informacii na tel 076/220-767

Цена:1 €

Скопје
75 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.05.2018
Издавам наместен стан 47 м2 во Скопје Центар кај католичка црква

Издавам наместен стан 47 м2 во Скопје центар кај Католичка црква во нова зграда, лепенка со Црногорска Амбасада.Станот го издавам на подолг период. Цената е со вклучен данок.

Цена:15.000 ден.

Скопје
47 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 02.05.2018
Апартман за издавање во Охрид

Се издава нов апартман целосно опремен. Апартманот се наоѓа во
населба Рачa, 4 км одалечен од центарот на Охрид и само 1км одалечен од Golden Beach и Cuba Libre. Апартманот е со една спална соба ...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 30.04.2018
Niva

Prodavam niva 2000 kvadrati vo Dobrosane do pruga ima pat,pogodna e za Vikendica. 078424021

Цена:По договор

Куманово
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 30.04.2018
Stan vo Cento 87 m2

Se prodava stan so 3 sobi,kujna,kupatilo I balkon,stanot e perfekten so celosna izolacija,parket I PVC prozori.

Цена:По договор

Скопје
87 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 28.04.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка