ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Обезбедува финансирање за сиромашнитеЗдраво јас сум нуди услуги SSRA Активности MARIA LOPEZ
финансиска само поединци и семејства со итните потреби

Цена:1 €

Дојран
 

Објавен на: 02.06.2013
Selling :Samsung s4, blackberry z10 and blackberry q10

Selling :Samsung s4, blackberry z10 and blackberry q10


Bulk Offer:

Цена:500 €

Дојран
 

Објавен на: 16.04.2013
НОВОИЗГРАДЕНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН ОД 12.500 ЕУР

НОВОИЗГРАДЕНИ ЕДНОСОБНИ И ДВОСОБНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН, ЦЕНА ОД 12.500 ЕУР СО ДВОР.

КОНТАКТ: 075 44 67 44

Цена:12.500 €

Дојран
16 m2
1 соба
Приземје
Ламинат
 

Објавен на: 09.04.2013
prodavam SEAT CORDOBA VARIO

prodavam seat cordoba vario,sdi, dizel so pominati 290000 koristena samo za familijarni potrebi.od oprema poseduva:centralno zaklucuvanje,el na prozorci,potroshuvacka-5,5l na 100km

Цена:2.800 €

Seat Cordoba
2000
Дојран
290000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.04.2013
СЕ ПРОДАВА УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ!

Угостителски објект на сама обала на Дојранското Езеро се отстапува или продава со ресторански дел од 250 гости комплетно опремен со кујна по HASSAP систем. Угостителскиот објект е опремен со пет...

Цена:200.000 €

Дојран
700 m2
 

Објавен на: 19.03.2013
Brand New SET OF 2x Pioneer CDJ-2000 Nexus & 1x PIONEER DJM-900 Nexus at 3000 EUR

INSTRUMENTAL CONSULTANCY LTD has continued to attract a highly committed and passionate community of musicians, DJs, composers and all electronics consumer all over the world.
We are a well-reco...

Цена:3.000 €

Дојран
 

Објавен на: 09.03.2013
Samsung Galaxy S3 Original Unlocked

Package content

1 Samsung SGH-T989 Galaxy S II Phone
1 Battery

Цена:450 ден.

Дојран
 

Објавен на: 04.02.2013
NE JA PROPUSTAJTE OVAA SHANSA

Заработете од светски реномираната компанија SFI која свое седиште има во преку 180 земји во светот а на наше задоволство постои и во Македонија. Се работи за интернет маркетинг, која оваа компаниј...

Цена:300 €

Дојран
 

Објавен на: 05.11.2012
Издавам соби во СТАР ДОЈРАН

Куќата е на главниот пат, во близина на плажа Партизан и Струмичка плажа. Уреден двор, две големи тераси со поглед кон езерото, паркинг место. Градската плажа е на 5 минути.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 22.08.2012
kupuvam plac vo dojran

kupuvam urbaniziran plac vo dojran,plakam do 5000 evra.ponuda moze na mail.

Цена:5.000 €

Дојран
300 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 20.07.2012
Каков е хотелот

Дојдете во Дојран и да знаета нема да се излажете

Цена:500 ден.

Дојран
200 m2
4 соби
Приземје
Паркет
Парно греење

Објавен на: 15.07.2012
Издавам соби во Стар Дојран!

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 ден.

Дојран
 

Објавен на: 12.07.2012
Издавам соби во Дојран

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 ден.

Дојран
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 12.07.2012
For Sale:Nikon D800,Canon EOS 5D Mark II,Nikon And Canon Lens

We are sales and exporter of Mobile phones with different ranges of Electronic, we are a legitimate company. We deal on all New brands and models of Digital Cameras, Lenses, Mobile Phones, Laptops,...

Цена:800 €

Дојран
 

Објавен на: 22.06.2012
For Sale: iPhone 4S 64GB,Samsung Galaxy S3,iPad3 4G+Wifi

We are sales and exporter of Mobile phones with different ranges of Electronic, we are a legitimate company. We deal on all New brands and models of Mobile Phones, Digital Cameras, Lenses, Laptops,...

Цена:400 €

Дојран
 

Објавен на: 22.06.2012
Дојран - деловен простор so moznost za prenamena

Се prodava деловен простор во Нов Дојран 119 м2-сутерен на главна улица за граница многу поволно, 070/373477

Цена:По договор

Дојран
1192 m2
 

Објавен на: 21.06.2012
Издавам соби во Дојран

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/448-177.

Цена:300 ден.

Дојран
 

Објавен на: 21.06.2012
For Sale: Samsung I9300 Galaxy S III / BB Porsche P9881 & iPhone 4S 64GB

For Sale: Samsung I9300 Galaxy S III / BB Porsche P9881 & iPhone 4S 64GB

( Sale Promo Buy 2 get 1 free)

Цена:300 €

Дојран
 

Објавен на: 22.05.2012
Selling : Apple Iphone 4s 64Gb And Apple iPad 2 Wifi + 3G - 64Gb

Promo Offer: Purchase 2 units of any brand and get 1 free,buy 5 phones get 2 free, buy 10 phones and get 3 free plus a free shipping to your destination.

Email : Okstoreltd@hotmail.com
MsN : ...

Цена:500 ден.

Дојран
 

Објавен на: 11.05.2012
Nov Dojran Deloven Prostor

Deloven prostor vo Nov Dojran 119 m2, pogoden za kazino, prodavnica , diskoteka, magacin itn, na glavnata ulica za granicata so Grcija. tel.070/373477

Цена:По договор

Дојран
1192 m2
Плочки
 

Објавен на: 10.05.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка