ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Apple iPhone 4 S, Blackberry Porsche Design P9981, Samsung Galaxy, Apple iPad 2

You are all Welcome to Online Sales 4 U Limited.

Our Phones are All original in factory sealed boxes plus 12 months international warranty. This phone is unlocked and can be used with any SIM ca...

Цена:400 €

Дојран
 

Објавен на: 23.04.2012
ПРОДАЖА СЕЙЧАС: Apple Iphone 4s 16GB/32GB/64GB (мы продаем по ХПК)

ПРОДАЖА СЕЙЧАС: Apple Iphone 4s 16GB/32GB/64GB (мы продаем по ХПК)

Аутентичные Brand New, разблокирована, SIM свободный, оригинальный, заводской печатью (в коробке) с комплектом принадлежностей.

Цена:450 €

Дојран
5+ соби
11 +
Бродски под (патос)
Наместен
 

Објавен на: 22.02.2012
Sony Alpha SLT-A65V 24MP Цифровые зеркальные фотокамеры

Sony Alpha SLT-A65V 24MP Cifrovыe zerkalьnыe fotokamerы \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSamsung GX-20 ispыtыvaюt hurt prekrasnый peace. Peace and яrche яrche, chto vы see and эto hurt obilьnыe, Cem ...

Цена:700 ден.

Дојран
 

Објавен на: 17.02.2012
Продажба на Brand New Apple MacBook Pro - Core i7 2 GHz - 15.4? - 4 GB RAM меморија - 500 GB HDD


MacBook Pro е машински од едно парче алуминиум, инженеринг пробив кој ја заменува многу делови со само еден. Таа се вика на unibody. И прв пат ќе ги собереш на MacBook Pro ќе забележите разликата...

Цена:800 €

Дојран
 

Објавен на: 12.02.2012
prodavam hilta

prodavam hilta nova nova so 2 burgii.070487594

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 30.01.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка