ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Kotel na pelet - se prodava

Kotel na pelet od Radijator Kraljevo, nov, 35kw
site informacii na 075321067 Ane

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 14.08.2013
Kotel na pelet

Kotel na pelet od Radijator Kraljevo, nov, 35kw
site informacii na 075321067 Ane

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 14.08.2013
со заем за финансирање за оние кои имаат потреба од


Вие сте во потрага за финансирање или се подигне вашиот бизнис. Или за некој проект или да купат стан, но за жал на банката бара да се услови кога не сте во состојба s саке Јас сум еден поединец ...

Цена:1 ден.

Тетово
 

Објавен на: 07.08.2013
Opel Vectra

kolata e vo dobra sostojba i so A-test na plin uredot so br.1012/09 moze i zamena

Цена:По договор

Opel Vectra
1994
Тетово
350000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 06.08.2013
mercedes-benz

Kolata e vo dobra sostojba i so licenca sa rabota taxi moze i zamena

Цена:По договор

Mercedes-benz 190
1996
Тетово
300000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 06.08.2013
Вработување Програмер

Компанијата НЕОН СИСТЕМС со седиште во Тетово, има потреба од програмер за работа во Тетово, со познавање/искуство во:

- ASP.NET (MVC, SPA, MVVM)
- JavaScript, HTML, CSS

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 05.08.2013
Понудата на кредити помеѓу одредени сериозни за ситеВие сте во потрага за финансирање или се подигне вашиот бизнис. Или за некој проект или да купат стан, но за жал на банката бара да се услови кога не сте во состојба s саке Јас сум еден поедин...

Цена:1 €

Тетово
 

Објавен на: 01.08.2013
RECRUITMENT OF CHILD CARER IN TETOVO

PUBLIC ANNOUNCEMENT FOR RECRUITMENT OF CHILD CARER IN TETOVO

The project: "Improving the recruitment of women from minority communities through profiling/ assessment, training and job cou...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 24.07.2013
PRODAVAM HYUNDAI LANTRA 1.8 GLS 16V 1997

Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana, so sportki volan, kuka, novi gumi, alu bandazi i tn
CENATA NE E FIKSNA

Цена:1.400 €

Hyundai Lantra
1997
Тетово
75000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 10.07.2013
понуди сериозни заем помеѓу одредени

Здраво г-дин и г-ѓа сопственици Швајцарија, Канада, Белгија, португалски, италијански, француски, Бразил и други места во светот, ние ви нудиме кредит од 1.000 € до € a1.700.000 многу едн...

Цена:5 €

Тетово
 

Објавен на: 07.07.2013
Продавам котел на пелет - Радијатор Кралјево

Продавам поволно нов котел на пелет на Радијатор Краљево (купен во Јоки) 35KW.

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 17.05.2013
Маказа за лим

Се продава половна маказа за лим, 2 метри должина, сече лим до 3мм, произведена 91, фирма Јелшинград

Цена:2.500 €

Тетово
 

Објавен на: 22.04.2013
PUBLIC ANNOUNCEMENT FOR RECRUITMENT OF CHILD CARER IN TETOVO

PUBLIC ANNOUNCEMENT FOR RECRUITMENT OF CHILD CARER IN TETOVO

The project: "Improving the recruitment of women from minority communities through profiling/ assessment, training and job coun...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 20.04.2013
Автомат за вода

Продавам автомат за вода, добро сочуван и не многу користен

Цена:3.200 ден.

Тетово
 

Објавен на: 05.04.2013
prodavam komplet dnevna soba

prodavam komplet dnevna soba,masicka staklena ,trosed dvosed i fotelja eko koza od simpo-krem boja i komoda mediapan. site stvari se koristeni 2-3 godini Hitno!

Цена:650 €

Тетово
 

Објавен на: 01.04.2013
PUBLIC ANNOUNCEMENT FOR RECRUITMENT OF CHILD CARER in Tetovo

The project: \"Improving the recruitment of women from minority communities through profiling / assessment, training and job counseling\\\", funded by the EU, started with implementation ...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 23.03.2013
PRODAVAM NIVA

PRODAVAM VISOKOOBRABOTLIVO ZEMJISTE

Цена:18.000 €

Тетово
4500 m2
Чиста документација

Објавен на: 22.03.2013
EURO-POLOG novi traktori vo MAKEDONIJA

Vo EURO-POLOG DOOEL s. Zelino, Tetovo za prvpat vo Makedonija, novi modeli na TURSKI Traktori, so razni jacini i od najdobrite proizveduvaci vo Trucija i toa:

BOZOK, TUMOSAN i BASKENT

Цена:1 €

Дизел
Тетово
Серво волан
Чиста документација

Објавен на: 14.03.2013
se prodava kuka

Se prodava kuka vo Tetovo so dvorno mesto(200+500m2)pozadi marketot"My Market".kukata ima izlez na dve ulici na I.R.Lola i Braka Simoski.

Цена:По договор

Тетово
200500 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 14.03.2013
fiskalna kasa

povolno prodavam fiskalna kasa

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 08.03.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка