ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Турски кангал

Продавам мали кангалчета на 2 месеци со две вакцини обезпаразитени надворешно и внатрешно малите се од квалитетни родители со многу добра крв мајка 74 см татко 85см тежът 13 кг Бугарија Дупница тел...

Цена:300 €

Тетово
 

Објавен на: 28.02.2013
PUBLIC ANNOUNCEMENT FOR RECRUITMENT OF TEACHERS (TRAINERS)

PUBLIC ANNOUNCEMENT FOR RECRUITMENT OF TEACHERS (TRAINERS)
in Tetovo

11 February 2013, Monday

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 12.02.2013
Povolno, niska cena!

Итно и поволно се продава куќа во населба Дреновец 1 на мирна локација во Тетово на 3 спрата, секој спрат има по 100 квадрати, има 4 спални, 2 кујни и трпезарии, 2 тоалета, гаража, работна соба и д...

Цена:По договор

Тетово
3002 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 25.01.2013
Градење, реновирање

Работиме со градење на куќи или деловни простории,
Располагаме со врвно искуство, професионален тим на работници и мајстори.

http://www.ark-idea.net/al.html

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 20.01.2013
MNOGU ATRAKTIVEN PLAC vo TETOVO

Se prodava eden od najatraktivnite placevi vo Tetovo.Placot se naodja ,vednash do "SHTULOVIOT UNIVERZITET",sproti benzinskata pumpa"OKTA" i hotel "MK-Petrol".
Placot ...

Цена:450.000 €

Тетово
1300 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 19.01.2013
Podovi od epoxidna i poliuretanska smola

Pocituvani,

AGORA-EPOXID e makedonsko-italijansko pretprijatie koe se zanimava so izrabotka na podni i zidni povrsini od epoxidna smola specijalno prilagodeni za HACCP standardi otporni na se...

Цена:1 €

Тетово
 

Објавен на: 19.01.2013
Razni dekoracii za razni svecenosti

Jehona Events Agency se zanimava so dekoracii za svadba, rodendeni, veridbi, promocii, i za drugi svecenosti

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 17.01.2013
Ognometi

Jehona Events Agency vi nudi razlicni ognometi za svadba, rodendeni i drugi golemi ognometi.

Tel. : +389 44 / 522 - 888
Mob.: +389 70 / 555 - 128

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 15.01.2013
Vencanici

Jehona Events Agency vi nudi najprekrasni vencanici. So najubavite materiali ot Dubai i Turcia.

Tel. : +389 44 / 522 - 888
Mob.: +389 70 / 555 - 128

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 15.01.2013
Snimanje i slikanje

Jehona Events Agency e edinstvena agencia sa organiziranje, planiranje, i menaxiranje na raznite svecenosti.

*Snimanje so HD kameri
*Slikanje

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 15.01.2013
Pokani na golemo i malo

Jehona Events Agency e distributer na dve kompanii od pokanite Moda i Orkide od Turcija, pokani za razni svecenosti na golemo i malo.

Tel. : +389 44 / 522 - 888
Mob.: +389 70 / 555 - 128

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 15.01.2013
Prodavam Yugo 55 90 godina

jugoto e vo vozna sostojba pali vozi komplet servisirano so dve novi gumi ,nova korpa i lamela i nov akumulator ...zal mie da go frlam vo otpad.....

Цена:400 €

Yugo
1990
Тетово
90000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 07.01.2013
poz

27 god decko ziveam vo svajcarija mi treba edna zgodna zenska 20-35 god za sex

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.12.2012
Opel Omega

Opel Omega 3.0 v6 exstra exstra socuvan so full oprema+navigacija sina boja metalik so MK tablici LPG sistem.

Цена:3.990 €

Opel Omega
2000
Тетово
189000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 17.12.2012
Opel Omega 2.5 v6 -00

Opel Omega 2.5 v6 super socuvana vo odlicna sostojba so full oprema temno zelena metalik tel..070209575 so mk tabl.

Цена:2.490 €

Opel Omega
2000
Тетово
169000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 17.12.2012
citroen c2 2005 g.

citroen c2 1.1 benzin gradska kola so mala potrosuvacka
nitu edna grepka nema i stegnato vozilo prednica i zadnica
2005 g. so zatemnati stakla so klima foli
reg. cela godina ( 08 2013 )

Цена:3.200 €

Citroen C2
2005
Тетово
75000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 17.12.2012
KOMPJUTER - KOMPJUTERI ZA INTERNET KAFE PC

Se prodavad 15 polovni kompjuteri, vo odlicna sostojba, za igri, internet i sve drugo.
Kompjuterite se so:
Tastatura
Mous

Цена:100 €

Тетово
 

Објавен на: 02.12.2012
Се издава дуќан во Тетово

Издавам деловен простор, дуќан во Тетово, во централното градско подрачје, кај пазариштето во површина од 50 м2. Цената е по договор. Контакт 070/321-250

Цена:По договор

Тетово
50 m2
 

Објавен на: 28.11.2012
Се издава деловен простор во центарот на Тетово

Издавам деловен простор, дуќан во центарот на Тетово, во површина од 60 м2. Погоден е за канцеларија и сл. Цената е по договор. Контакт 070/321-250

Цена:По договор

Тетово
60 m2
 

Објавен на: 28.11.2012
БРИЗГАЛКА ПЕТ ГРАНУЛАТ

Продавам бризгалка за ПЕТ гранулат (1200гр.)

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 25.11.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка